Konferencja naukowa

Konferencja naukowa

Meritum - Rocznik Koła Naukowego Doktorantów-Historyków Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Szanowni Państwo,
    informujemy, że zmienił się adres strony internetowej czasopisma "Meritum". Teraz można Nas odnaleźć na stronie:

www.uwm.edu.pl/meritum

Jednocześnie informujemy, że zbieramy artykuły, opracowania źródłowe, recenzje i opracowania do kolejnych dwóch tomów czasopisma. Zachęcamy do przesyłania tekstów oraz odwiedzania Naszej strony internetowej.
  • <p></p>
Karta do Teatru

Szanowni Państwo,

Na podstawie legitymacji studenckiej w Teatrze im. Stefana Jaracza można wyrobić kartę studencką, która upoważnia do kupna biletów w specjalnej cenie 15 zł.

Z wyrazami szacunku,
    Karolina Purałn
    Specjalista ds. promocji i organizacji Sceny Margines

INSTYTUT HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą kształcenia

Instytut Historii
i Stosunków
Międzynarodowych
. ul. Kurta Obitza 1
tel./fax 89 527 36 12 historia.human@uwm.edu.pl

• Ogłoszenie

W ramach zajęć z EMISJI GŁOSU zapraszam na wykład (Historia I stopnia III rok, historia II stopnia II rok) profesora Krzysztofa Izdebskiego pt. "Zawodowe zaburzenia głosu", który będzie miał miejsce 21 maja o godzinie 12 (aula teatralna). Maria Korybut-Marciniak.
  • Uwaga

W dniach 19-27.05.2015 r. dr Andrzej Korytko odwołuje konsultacje z powodu wyjazdu służbowego.
  • Ogłoszenie

W dniach 19-26 maja zajęcia i konsultacje dra Adam Oleksiuka zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego.