• Konferencja

Konferencja "Pokój Toruński 1466 w 550. rocznicę przyłączenia Warmii do Rzeczypospolitej"

8 grudnia 2016 r.
  • Zapraszamy do publikacji w czasopiśmie

Zapraszamy do publikacji w czasopiśmie "Zapiski z Pogranicza"

Działalność wydawnicza jest zasadniczym celem Interdyscyplinarnego Koła Doktoranckiego "Pogranicza". Członkowie koła (doktoranci) tworzą redakcję "Zapisków z Pogranicza", półrocznika o charakterze interdyscyplinarnym.
  • KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - HISTORIA.
  • KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE.
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

NOWY KIERUNEK - INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo.
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

NOWY KIERUNEK - WOJSKOZNAWSTWO!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - Wojskoznawstwo.

INSTYTUT HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą kształcenia

Instytut Historii
i Stosunków
Międzynarodowych
. ul. Kurta Obitza 1
tel./fax 89 527 36 12 historia.human@uwm.edu.pl

• Uwaga studenci II roku historii II stopnia

Wykład prof. Jana Gancewskiego w dn. 9.12.2016 zostaje odwołany z powodu wyjazdu służbowego.
  • Ogłoszenie

Uprzejmie przypominam, że w dniu 8 grudnia br. (czwartek) odwołuję swoje zajęcia dydaktyczne i konsultacje z powodu wyjazdu służbowego. Forma odrobienia zajęć zostanie uzgodniona w przyszłym tygodniu. dr hab. Miron Wolny
  • Ogłoszenie

Konsultacje z drem Krzysztofem Sidorkiewiczem w następujących terminach: 29.11.2016 r.; 6.12.2016 r.; 13.12.2016 r.; 20.12.2016 r., zostają przeniesione na 30.11.2016 r.; 7.12.2016 r.; 14.12.2016 r.; 21.12.2016 r. w godz. 18.00-19.30.
  • Ogłoszenie

UWAGA STUDENCI PIERWSZEGO ROKU PIERWSZEGO STOPNIA KIERUNKÓW: WOJSKOZNAWSTWO, STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE I HISTORIA  1.12.2016 r. (czwartek) o godz. 15:00-18:15 w auli Dietrichów odbędzie się jednorazowe Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy z dr Jolantą Fieducik. Obecność obowiązkowa.