• KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - HISTORIA - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - HISTORIA.
  • KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA

KIERUNEK - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE - STUDIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO STOPNIA
    ZAPRASZAMY!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE.
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

NOWY KIERUNEK - INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo.
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

NOWY KIERUNEK - WOJSKOZNAWSTWO!!!

Pełna oferta kształcenia dostępna w zakładce: Dla kandydatów - Wojskoznawstwo.

KONFERENCJA NAUKOWA

Meritum - Rocznik Koła Naukowego Doktorantów-Historyków Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Szanowni Państwo,
    informujemy, że zmienił się adres strony internetowej czasopisma "Meritum". Teraz można Nas odnaleźć na stronie:

www.uwm.edu.pl/meritum

Jednocześnie informujemy, że zbieramy artykuły, opracowania źródłowe, recenzje i opracowania do kolejnych dwóch tomów czasopisma. Zachęcamy do przesyłania tekstów oraz odwiedzania Naszej strony internetowej.
  • Zaproszenie do publikacji w czasopiśmie

Zaproszenie do publikacji w czasopiśmie "Meritum"!

Szanowni Państwo,
    Rada Redakcyjna przyjmuje artykuły, opracowania źródłowe, sprawozdania, recenzje do publikacji w kolejnych dwóch tomach czasopisma. Zachęcamy do przesyłania tekstów.

Konferencja naukowa

Konferencja naukowa

INSTYTUT HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą kształcenia

Instytut Historii
i Stosunków
Międzynarodowych
. ul. Kurta Obitza 1
tel./fax 89 527 36 12 historia.human@uwm.edu.pl

• Uwaga

Z powodu wyjazdu służbowego w dniu 06.07.2015 r. odwołuję dyżur dr hab. Haliny Łach.
  • Uwaga

Z powodu wyjazdu służbowego w dniu 06.07.2015 r. odwołuję dyżur dr hab. Wiesław Bolesław Łach, prof UWM.

Prof. Dariusz Radziwiłłowicz przekłada konsultacje na wtorki, godz. 10-13
  • Uwaga

Konsultacje prof. Romana Jurkowskiego w okresie letnim będę odbywać się w piątki  w godzinach 12-15
  • Uwaga

Dr Breński zmienia termin konsultacji w okresie wakacyjnym.  Odbywać się one będą w piątki w godzinach 8-11
  • Ogłoszenie

Od 29 czerwca konsultacje dr hab. Sławomira Augusiewicza odbywać się będą w poniedziałki w godz. 11.00 - 14.00.
  • Ogłoszenie

Dr hab. Marzena Świgoń przenosi konsultacje na wtorki 8:30-11:30."
  • Uwaga!

Dyżur dr Marii Korybut - Marciniak w czasie sesji będzie odbywał się we wtorki w godz. 9.00-12.00
  • Uwaga

W czasie sesji  konsultacje dr Małgorzaty Chudzikowskiej - Wołoszyn odbywać się będą w poniedziałki w godz. 10.00-13.00
  • Uwaga!!!

Prof. Norbert Kasparek przenosi konsultacje na wtorki, godz. 8-10.