Fundacja Wyłom - sprzedaż aniołów ceramiczne

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych podarków pod choinkę dla swoich najbliższych to zapraszamy do Instytutu Sztuk Pięknych. W najbliższy czwartek od godziny 9 do 13 w budynku Wydziału Sztuki ul. Szrajbera 11 (sala nr. 9) będzie można nabyć niepowtarzalne ceramiczne anioły. Fundacja Wyłom wraz ze studentami Instytutu Sztuk Pięknych  po raz kolejny wykonała akcję lepienia i szkliwienia ceramicznych figurek , cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele fundacji.  Serdecznie zapraszamy.

Fundacja Wyłom powstała z inicjatywy artystów-wykładowców Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Jej głównym celem jest wspieranie rozwoju kształcenia w zakresie sztuk wizualnych. Działalność fundacji to również organizowanie promowanie i wspomaganie inicjatyw kulturalnych oraz projektów artystycznych.