Poznaj z nami Kortowo - spotkanie dla studentów z niepełnosprawnością

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich studentów i doktorantów niepełnosprawnych, którzy w roku akademickim 2014/2015 rozpoczynają naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na spotkanie pt.: „POZNAJ Z NAMI KORTOWO", które odbędzie się  01.10.2014 r. o godz. 13.30.

Zabierzemy Was na autokarową wycieczkę po urokliwym kampusie studenckim: pokażemy jak się poruszać po Kortowie, nauczymy w jaki sposób korzystać z zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej, zaprosimy na spotkanie z przedstawicielami Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych, zwiedzimy Izbę Pamięci oraz odwiedzimy niezwykłą kolekcję zwierząt w Starym Dworze i stadninę koni, pokażemy Wam miejsca, z których będziecie korzystać w czasie kształcenia na UWM. Na zakończenie zaprosimy na poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Miejsce spotkania to ul. Oczapowskiego 12B - pod budynkiem Biblioteki Uniwersyteckiej.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres bon@uwm.edu.pl, niezdecydowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Osoba do kontaktu:
Dorota Filip,
tel.: 089-523-38-66,
email: dorota.filip.@uwm.edu.pl

Link do tej informacji na stornie BON-u: http://www.uwm.edu.pl/bon/pl/content/poznaj-z-nami-kortowo-2014