Komunikat nr 12

Zakończyła się 2. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

12 kwietnia 2018 r. na Wydziale Teologii  UWM odbył się Finał, w którym wzięło udział 11 zespołów 2-osobowych z 11 województw naszego kraju. 

Poniższa tabela przedstawia laureatów i finalistów tegorocznej finałowej 2. edycji Olimpiady Wiedzy o rodzinie.

Czytaj dalej Komunikat nr 12

Komunikat nr 11

Informujemy, iż Finał 2. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie odbędzie się w Olsztynie 12 kwietnia 2018 r. o godz. 10.oo na Wydziale Teologii UWM (ul. Hozjusza 15, Aula Maior).

Ks. dr Michał Tunkiewicz – koordynator Olimpiady
Olsztyn,  6 kwietnia 2018 r.

Komunikat nr 10

DOTYCZY FINALISTÓW
– ZASADY REFUNDACJI KOSZTÓW PODRÓŻY DLA FINALISTÓW
OLIMPIADY WIEDZY O RODZINIE

1. Koszty przejazdu nie mogą być wyższe niż koszt szkolnego biletu kolejowego 2 kl. PKP, Przewozy Regionalne; w przypadku braku komunikacji kolejowej – koszt biletu autobusowego. Czytaj dalej Komunikat nr 10

Komunikat 9

DOTYCZY II ETAPU OLIMPIADY

Przypominam, iż prezentacje lub film z podaną bibliografią, Komisje Szkolne przesyłają wraz z Kartą Zespołu do Komitetów Okręgowych do 31 stycznia 2018 r.

Z zakładce: MIEJSCE/ADRES II ETAPU, są podane aktualne miejsca/adres II etapu (wojewódzkiego) Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

II etap Olimpiady odbędzie się 28 lutego br. (woj. pomorskie 27 lutego br.).

 

Ks. dr Michał Tunkiewicz – Koordynator

Komunikat nr 8

DOTYCZY II ETAPU OLIMPIADY

Prezentacje lub film z podaną bibliografią, Komisje Szkolne przesyłają wraz z Kartą Zespołu do Komitetów Okręgowych do 31 stycznia 2018 r.

Ks. dr Michał Tunkiewicz – Koordynator