2011
10.10

W dniu dzisiejszym spotykamy się by pośpiewać dość nietypowo, ze dwóch względów. Jako że poniedziałek a nie w piątek i nie w klubie a w Teatralnym Spichlerzu (ul. Piastowska 13) o godz. 19:00. Kto miał okazję uczestniczyć w naszych piątkowych śpiewaniach z pewnością wie jaki klimat podczas nich panuje. Dziś pragniemy zaprezentować ten klimat również tym którym nie po drodze na Kortowo. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do odwiedzenia nas wieczorem. Jeśli macie chęć pośpiewać z nami, możecie zapoznać się z repertuarem w dziale POBIERALNIA, udostępniamy tam śpiewniki z najczęściej granymi przez nas utworami. Spokojnie nie musicie ich od razu drukować. Zabierzemy swoje z klubu.

Za „wiosła” chwycą Piotr Veith (dodatkowo pewnie dorwie harmonijkę), Maciej Jaszczuk (będzie robił nam falbanki), Jerzy Mackiewicz (nie pozwala umrzeć z pragnienia), Piotr Maj oraz Marek Dębczyński z ekipą (odświeżą starsze kawałki).

 

Zaraz po śpiewaniu zapraszamy do Pozytywki (ok. 21:30 ul. Stare Miasto 26/27 lok 6) na przeglądowy pokaz slajdów Piotrka Maja pod tytułem „AKT 20 lat temu”.

 

Liczymy, że was nie zabraknie drodzy sympatycy klubu oraz szanowni goście, którzy nie mieli jeszcze okazji wstąpić w nasze progi.


Autor wpisu: Dziki (wpisów:45, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz