Co roku jesienią Walne Zgromadzenie Członków Akademickiego Klubu Turystycznego wybiera nowe władze Klubu. Od roku 2000 w skład zarządu wchodzą 3 osoby dzieląc pomiędzy siebie funkcje: Prezesa, Skarbnika i Sprzętowego.

Dnia 19.11.2016 roku Walne Zebranie Członków AKT wybrało nowy zarząd na lata 2016/2017, w skład którego weszli:

Ewa Staniewicz – Prezes
Magda Piotrowska – Skarbnik
Adam Kałużny – Sprzętowy

A tak było w latach poprzednich:

Kadencja Data walnego Prezes Skarbnik Sprzętowy

2015/2016

21.11.2015

Weronika Sznitowska

Izabela Rekuć Kinga Dulińska

2014/2015

15.11.2014

Mariusz Olkowski

Kasia Kaiser Marianna Strychalska

2013/2014

26.10.2013

Agata Eźlakowska

Kasia Kaiser Dawid Połom

2012/2013

27.10.2012

Ewa Stodulska

 Agnieszka Szmyt  Jacek Mackiewicz

2011/2012

29.10.2011

Żaneta Kostyk

 Agata Eźlakowska  Zofia Irek

2010/2011

06.11.2010

Grzegorz Dziki ‘Dziki’

Magdalena Witkowska

Łukasz Grajewski
‘Over’

2009/2010

21.11.2009

Łukasz Lewandowski

Magdalena Witkowska

Agata Dziadoń

2008/2009

22.11.2008

Iwona Roszkowska

Małgorzata Cymkowska ‘Wiedźma’

Paweł Biały
‘Pawulon’

2007/2008

Daniel Kokłowski

Jarosław Minczewski ‘Rambo’

Łukasz Grajewski
‘Over’

2006/2007
45 – lecie

28.10.2006

Maciej Lubieniecki ‘Luban’

Anna Grucela

Łukasz Grajewski
‘Over’

2005/2006

19.11.2005

Anna Grucela

Michał Juńczyk
‘Jezus’

Jakub Smólczyński ‘Źrebak’

2004/2005

20.11.2004

Jarosław Minczewski ‘Rambo’

Marlena Chawrilska

Malgorzata Veith

2003/ 2004 Marcin Gryko
‘Prosiak’
Dominika Szczepańska Kinga Żelaśkiewicz
2002/ 2003

26.10.2002

Piotr Veith
‘Pio’
Marcin Gryko
‘Prosiak’
Jakub Kempa
‘Boczek’
2001/ 2002
40 – lecie
Przemek Szymański Marta Podsiad Kinga Żelaśkiewicz
2000/ 2001 Elżbieta Orłowska Przemek Szymański

Jerzy Mackiewicz

Do roku 2000 Zarząd Akademickiego Klubu Turystycznego był 5 osobowy.

Kadencja Data walnego Prezes Z – ca prezesa Sprzętowy Skarbnik Marketing
1999/ 2000 Krzysztof Kata Magda Stobiecka Elżbieta Orłowska Agata Panfil Agata Stobiecka
1998/ 1999 Krzysztof Kata Kuba Sawicki Agata Panfil Agnieszka Polakowska Mariusz ‘Stefan’ Mucha
1997/ 1998 Agnieszka Polakowska Radosław Pałyga Przemysław Skrzydło Barbara Kozińska Tomasz Niewęgłowski
1996/ 1997
35 – lecie
Przemysław Skrzydło Ania Zaborowska

c.d.n. …

Pierwsze Zarządy AKT:

Kadencja Data walnego Prezes V-ce prezes Sekretarz Skarbnik Magazynier Członek zarządu
1971/ 1972
10 – lecie
17.11.1971 Romuald Stępski Tadeusz Straszewicz Małgorzata SzczerkowskaGrażyna WeraMarian Rapacki
1970/ 1971 4.11.1970 Tadeusz Straszewicz Wanda AdamczewskaTomasz JanuszewskiJolanta OlszewskaRamuald Stępski
1970 4.03.1970 Andrzej Osinkowski Jolanta Olszewska Elżbieta KruszewskaHenryk KoprowskiZbigniew Pabiś
1968/ 1969 13.11.1968 Jan Gradziński Jolanta Olszewska Elżbieta Kruszewska Wanda AdamczewskaWojciech Malesiński
1967/ 1968 15.11.1967 Krzysztof Wysocki Henryk Koprowski Hanna Budsławska Jan RosińskiCzesław Pytel
1966/ 1967
5 – lecie
14.12.1966 Mirosław Rogalski Ala Żaak Elżbieta ZałęskaMirosław RogalskiZdzisław RykelWiesław Zaidler
1965/ 1966 8.12.1965 Walerian Straszewicz Franciszek Araś Danuta Grabda Wiesław DyjakZdzisław Rykel
1964/ 1965 9.12.1964 Wiesław Dyjak Zygmunt Zander Danuta Grabda Krzysztof Wenclowicz Walerian StraszewiczEdward KłyszejkoMirosław RogalskiFranciszek Araś
1963/ 1964 1963 r. Krzysztof Wenclowicz
1962/ 1963 23.05.1962 Stefan Ziajka Jan SkorupskiZdzisław GrossRoman ZaklikowskiMaria ŻyndaWładysław Kloc
1961/ 1962 25.10.1961 Jan Kamiński Juliusz Wit Leo Stefan Ziajka Zdzisław Gross Zygmunt Zander Teresa WójtowiczWładysław Kloc