2022
11.22

19 listopada świętowaliśmy kolejny wspólny rok. Nie zabrakło gry na gitarach, śpiewu i wszechogarniającej atmosfery wspólnoty. Swoją obecnością ucieszył nas gość honorowy, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Pan Krzysztof Podolak. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za piękne słowa skierowane do wszystkich obecnych. Następnie przyszła pora na wręczenie odznaczeń. Gratulujemy serdecznie nowym Małym Blachom: Adamowi Sierockiemu i Erykowi Rama, oraz Dużym Blachom: Zuzannie Konopko i Krystianowi Jankowskiemu!

Z wielką radością nagrodziliśmy również Kormoranem cztery osoby, których praca i zaangażowanie w poprzednich latach zaprowadziły Klub tutaj, gdzie jest teraz. Dziękujemy Magdzie Piotrowskiej, Izabeli Rekuć, Ewie Staniewicz, oraz Weronice Żarów! Dziewczyny, gratulacje!

Po odznaczeniach wysłuchaliśmy sprawozdania z minionego roku. Byłemu Zarządowi zostało udzielone absolutorium. Udało nam się również przegłosować kilka potrzebnych zmian w klubowym Statucie.

Niezmiernie miło nam poinformować, że powołany został nowy Zarząd w następującym składzie:

Prezes: Wojciech Lubieniecki

Skarbnik: Celina Kamińska

Sprzętowy: Damian Wójcik

Gratulujemy Wojtkowi i Damianowi zaufania na kolejną kadencję, a Celinie na pierwszą! Życzymy radości, wytrwałości i owocnej pracy na aktualny rok akademicki. Dziękujemy wszystkim kandydatom, a także Członkom obecnym na zebraniu. Cudownie widzieć takie zaangażowanie od studentów/ek i absolwentów/ek UWM. Niektórzy przejechali pół Polski, aby być z nami tego szczególnego dnia. Mamy nadzieję, że Klub zawsze będzie Waszym olsztyńskim domem, nieważne, gdzie w danym momencie mieszkacie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku
Nowy Zarząd na rok akademicki 2022/2023
Głosowanie nad zmianami statutowymi
Członkowie stażyści
Członkowie

Autor wpisu: Pola Majcherczyk (wpisów:6, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz