11.25

Żeby tradycji stało się za dość w tym roku również wybierzemy się na Andrzejkowy rajd. Podążymy do źródeł rzeki Łyny.

Plan przedstawia się następująco:

Spotykamy się 27.11.2010 na dworcu głównym o godzinie 8:00 żeby złapać pociąg do Waplewa. Tam będziemy jechać jakieś 40 min.

Trasa zapowiada się na kilka do kilkunastu km więc przy tych warunkach pogodowych proponuję założyć coś ciepłego na siebie…

W związku z panującą pogodą i możliwym deszczem ogniska raczej po drodze nie będzie.

Trasę poprowadzi nasza droga organizatorka Kalina.

Celem naszej wędrówki będzie szkoła w Łynie(tu będzie nocleg) w związku z tym proszę zabrać kapcie, karimaty i śpiworki.

Na miejscu Prezes gotuje coś ciepłego dla strudzonych wędrowców, a później pokrzepimy się strawą i czymś jeszcze. Proszę pamiętać o wejściówce i konkursie na etykietę. Zabieramy ze sobą kubeczki itp naczynia. Jak co roku 😉 spóźnialscy mogą dojechać innymi środkami lokomocji. Po posiłku przewidziane są zabawy Andrzejkowe więc zabierzmy ze sobą sporą dawkę dobrego humoru, jeśli ktoś ma świeczki proponuję zabrać… Ciekaw jestem jaką w tym roku nam przyszłość nasze wróżki zasugerują. Wieczór z pewnością będzie pełen świetnej zabawy.

Jeszcze nie dotarliśmy na miejsce ale wspomnę już o powrocie. Szkołę opuszczamy ok godz. 10. O 11:05 (wcześniej tylko o 6:14;) jest pociąg z Dobrzynia-to jest ok 2km od Łyny, chyba ze zbierze się ekipa żeby wracać tą samą drogą.

Autor wpisu: Dziki (wpisów:45, wszystkie wpisy autora: )

Dodaj własny komentarz