2017
04.13

Zapraszamy wszystkich do udziału w 58. Ogólnopolskim Rajdzie Studenckim po Warmii i Mazurach WA-MA 2017.

W tym roku spotykamy się w terminie 11-14 maja w Ośrodku Resort Niegocin w Wilkasach.

Wpisowe uczestnictwa w Rajdzie:

studencki: 10 zł

„niestudenci”: 15 zł.

Na mecie odbędzie się oficjalne zakończenie WA-MY, urozmaicone licznymi konkursami i zmaganiami tras ( przeciąganie liny, piosenka 58 Wa-My itp.) oraz ciepłym posiłkiem. W godzinach wieczornych zapłonie ognisko, przy którym z piosenką turystyczną, przy dźwiękach gitar oczekiwać będziemy świtu. W niedzielne przedpołudnie zapraszamy na wspólne śniadanie i tradycyjną licytację jaj, a wieczorem na porajdowy wieczór wspomnień z piosenką turystyczną do siedziby AKT-u ( DS 1).
Nocleg na mecie każdy opłaca osobiście. Możliwość wynajęcia domków 5-osobowych w dwóch standardach: 150 zł za domek z łazienką i tarasem, 200 zł za domek z dwoma sypialniami, łazienką, tarasem i aneksem kuchennym lub miejsca pod namiot ( 5 zł od osoby)
Możecie z wyprzedzeniem rezerwować domki 🙂

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności wybranemu kierownikowi trasy. Niezdecydowanych czy warto, zapewniam, że WARTO, a jeśli macie ochotę usłyszeć to od większej liczby osób, posłuchać wspomnień z poprzednich edycji, zapraszamy w każdą środę o godz. 20:15 do klubu AKT, który znajduje się przy ul. Kanafojskiego 3 (DS1) 🙂 Więcej informacji i dostępnych wariantach tras już wkrótce.

W linku można zamówić pamiątkową koszulkę ( jedyne 20 zł). Odebrać będzie można na mecie lub wcześniej w siedzibie klubu AKT 🙂 Zamówienia do 18 kwietnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14ayBfmkaqBxG0Nvy67xQHtMRHoYzGSGtVpz5Lx79FCI/edit#gid=0

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie kierownik tegorocznej edycji, Ada. Kontakt: 882 921 783


Autor wpisu: Izabela Rekuć (wpisów:81, wszystkie wpisy autora: )

Brak komentarzy

Dodaj własny komentarz