2009
11.12

Tanzania 2009

Pojawiliśmy się w klubie około roku 86-87, w 91 wyruszyliśmy na pierwszą w historii AKT wyprawę wysokogórską -celem był Elbrus w Kaukazie. W 1996 było kolejne duże wyzwanie Aconcagua w Andach . W 2009 znów udało się wyjechać razem – padło na Kilimandżaro. Szkielet ekipy jest ten sam : Piotr Maj, Radek Ickiewicz i Maciek Mielęcki – dzięki chłopaki .

Plan wyjazdu był następujący : aklimatyzacja – wejście na Mt Meru (4566); regeneracja – zwiedzamy parki narodowe Lake Manyara, Ngorongoro; cel główny wyjazdu – wejście na Kilimandżaro(5896); wypoczynek – pobyt na Zanzibarze.

Plan wykonany w 100% a najbardziej męczący okazał się wypoczynek.


Autor wpisu: maciekm (wpisów:9, wszystkie wpisy autora: )

Do tej pory 1 komentarz

Dodaj własny komentarz
  1. Jestem pod duży wrażeniem Twojej działalności w klubie- Maciek! (No ale nie jest dziwne bo przecież zawsze miałeś to coś… z wiosłem w herbie) Spływy na Twoich zdjęciach to bajka…klimat, krajobrazy, samo sedno wyprawy… Widać, że to jest Twoja pasja ( ale dlaczego na zdjęciach nie ma Belfegora). Na kolejne spływy organizowane przez Ciebie piszemy się całą „piątką” (bo tylu nas jest- w rodzinie…). Proszę o Twój adres mailowy. Irek i Gosia Kujawscy (AKT==>> chyba 1988-1992, ale Jurek Malinowski ci resztę przypomni, no i Narty- Bukowina-Białka 2006- 2009) Pozdrawiam. I jeszcze proste pytanie – gdzie jest Icek, Piotr Maj, Ania Zychowicz i „Aleks- Aleksiejczyk” (adres kontaktowy==> em32@poczta.onet.pl) Serdeczne życzenia świąteczne!