Wydział Nauk Społecznych zwycięzcą Międzywydziałowego Turnieju Pracowników o Puchar Rektora UWM w futsalu. Pracownicy Instytutu Nauk Politycznych walnie przyczynili się do sukcesu drużyny. Spośród 8 zawodników reprezentujących WNS, aż czterech pochodzi z naszego Instytutu (Prof. Arkadiusz Żukowski, ks. dr Zdzisław Kunicki, dr Tomasz Bojarowicz oraz dr Maciej Hartliński).

Nasza drużyna z kompletem zwycięstw zajęła I miejsce w grupie pokonując kolejno Wydział Nauk Ekonomicznych (7-4), Prawa i Administracji (6-1) oraz Kształtowania Środowiska i Rolnictwa (5-2). W półfinale nasza drużyna pokonała Wydział Nauk Technicznych 5-0. Natomiast w finale drużynę Biomed 5-1.

Co warte podkreślenia, w dwóch najważniejszych meczach finałowych, mocno przysłużyli się prof. zw. dr hab. Arkadiusz Żukowski (4 bramki) i dr Maciej Hartliński (6 bramek), którzy strzelili wszystkie 10 bramek dla naszej drużyny w tych meczach. Warto także zauważyć doskonałą postawę bramkarza, najlepszego w całym turnieju, ks. dr. Zdzisława Kunickiego, a także dr. Tomasza Bojarowicza, który pomimo choroby grał na wysokim poziomie.

Aktualności PTNP

Źródła nie znaleziono