Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Instytut Nauk Politycznych obchodzi 15-lecie istnienia

Z tej okazji wydaliśmy okolicznościową publikację

Zapraszamy do kupowania i czytania

W specjalnym numerze biuletynu International Political Science Association Participation (Vol.42 no.1, August 2019), poświęconemu 26 Światowemu Kongresowi Nauk Politycznych IPSA ukazał się artykuł doktora Przemysława Piotrowskiego.

Zapraszamy do lektury.

Kolejne roczniki kończą studia w Instytucie Nauk Politycznych. Trwa gorący okres obron prac licencjackich i magisterskich na kierunkach politologia oraz bezpieczeństwo narodowe.

Jak widać na zdjęciu - studia kończą także czynni funkcjonariusze służb mundurowych.

Serdecznie gratulujemy!

W "Gazecie Olsztyńskiej" ukazał się artykuł o absolwentach politologii z Ukrainy.

Przypominamy, że rekrutacja trwa!

Link do artykułu>>>

Z przykrością informujemy, że zmarł Profesor Tadeusz Mołdawa - wieloletni pracownik Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekan Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Ceniony naukowiec i przyjaciel olsztyńskiej politologii.

Wyrazy współczucia rodzinie Zmarłego składa Dyrekcja INP UWM.

W dn. 23-24.05.2019 roku w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbyło się V Polsko-Ukraińskie Forum Naukowe pt. „Uwarunkowania sąsiedztwa RP i Ukrainy: przezwyciężanie trudności we wzajemnych relacjach”.

Jest to wydarzenie naukowe zainicjowane przez Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych Uniwersytetu Narodowego Lwowska Politechnika, które łączy środowiska akademickie z wielu ośrodków naukowych z Polski i Ukrainy. Forum odbywa się naprzemiennie w Olsztynie i we Lwowie.

Źródła nie znaleziono