W dniu 19 grudnia (poniedziałek) b.r. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski będzie gościł Jego Ekscelencję Ambasadora Republiki Rwandy w Polsce prof. Anastase Shyaka, który o godz. 13.30 w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych Wydziału Nauk Społecznych UWM (ul. Szrajbera 11, s. 217) wygłosi wykład pt. „Rwanda: gospodarka, polityka i relacje z Polską”.

Na wykład serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką.

ambasador

Po wykładzie i dyskusji JE Ambasador odbędzie spotkanie z władzami Wydziału Nauk Społecznych, Dziekan prof. dr. hab. Joanną Ostrouch-Kamińską, Prodziekanem prof. dr. hab. Marcinem Chełminiakiem, Dyrektorem Instytutu prof. dr. hab. Arkadiuszem Żukowskim, Kierownikiem Katedry Nauk o Polityce i Nauk o Bezpieczeństwie prof. dr. hab. Waldemarem Tomaszewskim i Pełnomocnikiem Dziekana ds. współpracy międzynarodowej prof. dr. hab. Maciejem Hartlińskim na temat współpracy naukowej i edukacyjnej Wydziału z partnerami z Rwandy.

Następnie JE Ambasador będzie podejmowany przez JM Rektora UWM prof. dr. hab. Jerzego A. Przyborowskiego. W spotkaniu będzie uczestniczył też Prorektor ds. umiędzynarodowienia uczelni prof. dr. hab. Paweł Wielgosz.

Aktualności PTNP

Źródła nie znaleziono