Wydarzenia z życia studentów

Ferie z Widokiem na Giewont

Absolwenci naszego wydziału: Pani Julita Depczyńska OV i ksiądz Kamil Wyszyński oraz nasi studenci: Wiktoria Sękiel i kleryk Jan Słomkowski wzięli udział w wyjątkowym wyjeździe z dziećmi i młodzieżą, organizowanym przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży "Ferie z Widokiem na Giewont" w Zakopanem.

Podczas tego niezwykłego tygodnia ferii dzieci i młodzież spędziły miło czas z rówieśnikami, zjeżdżając na nartach, wędrując po górskich szlakach, gdzie zdobyły takie szczyty jak: Wielki Kopieniec, Gęsia Szyja, korzystały z wielu innych atrakcji przygotowanych właśnie dla nich, zwiedzały także podhalańskie świątynie. Młodzi mieli także okazję odkryć swoją wiarę w zupełnie nowym świetle, wchodząc w nią jeszcze głębiej. Dzięki temu doświadczeniu mogli spojrzeć na wiarę z innej perspektywy i wzbogacić swoje duchowe życie.

Jesteśmy dumni, że kadrą na „Feriach z Widokiem na Giewont” byli nasi absolwenci oraz studenci, którym udało się zaliczyć semestr i pozdawać egzaminy w terminach zerowych.