Samorząd

Przewodnicząca RWSS:
Karolina Kustra
karolinakustra12@gmail.com
691 044 707

I Wiceprzewodnicząca:
Agata Stendel
a.stendel@wp.pl
533 736 265

II Wiceprzewodnicząca:
Dominika Wierzbicka
dominika.wierzbicka94@gmail.com
512 494 821

Delegat do RUSS:
Sylwia Barszcz

 
 Teologia świecka

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

I

Starosta

Marcin Piszczek

andrzejpiszczek93@gmail.com

732 908 316

Zastępca

Michał Kołakowski

micha.lkolakowski@wp.pl

517 592 349

II

Starosta

Edyta  Michalska

zuzu026@wp.pl

666 536 609

III

Starosta

Agata  Bednarczyk

agatka25b@wp.pl

510 364 240

Zastępca

Mateusz Szostkowski

mateusz.szostkowski@gmail.com

-

IV

Starosta

Mateusz Kaczmarczyk

matkaczmarczyk@wp.pl

725 441 064

Zastępca

Adrian Karasiewicz

karasiewicz.adrian@gmail.com

505 227 310

V

Starosta

Arkadiusz Szarszewski

orionista@wp.pl 

575 895 449

Zastępca

Mateusz Kostecki

mateusz07_1991@wp.pl

511 853 233

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teologia formacja kapłańska 

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

I

Senior

Jan Fieducik

fieducikj@gmail.com

Zastępca

Maksymilian Kurowski

kurowskimaksymilian@gmail.com

II

Senior

Daniel Bojarski

daniobojar@gmail.com

Zastępca

Karol Gawryś

karolekh2@gmail.com

III

Senior

Sławomir Sokołowski

slawek080419@wp.pl

Zastępca

Przemysław Nożyński

przemysław-nożyński@onet.pl

IV

Senior

Mateusz Pstrągowski

pstragowski.mateusz@gmail.com

V

Senior

Eryk Sienkiewicz

eryk.sienkiewicz@icloud.com

Zastępca

Szymon Gut

szymson1993@interia.pl

VI

Senior

Mateusz Spakowski

mateusz.spak@gmail.com

Zastępca

Kamil Młyński

mlynskik@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauki o rodinie I stopień

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

I

Starosta

Paula Kobus

p.kobus91@gmail.com

730 100 978

Zastępca

Klaudia  Szyszka

klaudia.szyszka@wp.pl

500 644 356

II

Starosta

Karolina Kustra

karolinakustra12@gmail.com

691 044 707

Zastępca

Agata Stendel

a.stendel@wp.pl

533 736 265

III

Starosta

Żaneta Maciejewska

zanetka_933@wp.pl

533 067 955

Zastępca

Dominika Ozimkiewicz

ozimkiewiczdominika@gmail.com

511 506 468

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauki o rodinie II stopień

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

I OSK

Starosta

Magdalena Pokus

 

503515824

II
OSK

Starosta

Mateusz Sikorski

wudoa46@gmail.com

512 141 730

Zastępca

Sylwia Barszcz

barszcz.sylwia@wp.pl

650 487 588

I
MRiW

Starosta

Monika Paczkowska

krismon3@o2.pl

510 160 290

Zastępca

Paulina Chrząstek

shona01@wp.pl

664 991 565

II
MRiW

Starosta

Michał Kawecki

michal.kawecki1@wp.pl

502 195 479

Zastępca

Aneta Berdeńska

berdenska@gmail.com

781 089 083

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo kanoniczne

III

Starosta

Damian Knaf

damiandamian.knaf028@gmail.com

516 241 172

Zastępca

Kamila Plit

k.plit05@wp.pl

695 219 321

V

Starosta

Karolina Roman

karolka.roman@wp.pl

511 307 691

Zastępca

Ilona Kruszewska

Ilonka11453@wp.pl

517 709 105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głos doradczy RWSS : Magdalena Pokus pokuska@wp.pl  503515824

 

Pokój nr P-3

tel. 89 523-91-20 wew. 118

mail  rwsswt@wp.pl

nasz facebook: zapraszamy bardzo serdecznie...