Samorząd

Przewodnicząca RWSS:
Julia Sobolewska
Julia-sob@wp.pl

I Wiceprzewodniczący:
Michał Kołakowski
micha.lkolakowski@wp.pl
517 592 349

II Wiceprzewodnicząca:
Anna Kowalska

Członek Prezydium:
Ziemowit Ziemba

Delegat do RUSS:
Ewa Roszkowska

Pokój nr P-3
tel. 89 523-91-20 wew. 118
e-mail  rwsswt@wp.pl

nasz facebook: zapraszamy bardzo serdecznie...

Formacja Kapłańska

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Starosta

Mateusz Jadczak

 

 

 

Zastępca

brak

 

 

II

Starosta

Krzysztof Wojciechowski  

 

Zastępca

Jan Hasiuk  

III

Starosta

Jakub Pabian

S_59@o2.pl

693 109 573

 

Zastępca

brak

 

 

IV

Starosta

Bartosz Budny Bartholomeo16@gmail.com 508 575 475

 

Zastępca

Krzysztof Dzikowski 

 

V

Starosta

brak 

 

 

Zastępca

brak

 

 

VI

Starosta

Daniel Bojarski

d.bojarski@outlook.com

  690 117 281

 

Zastępca

 Karol Gawryś

 karolekh2@gmail.com

 

 

Teologia 

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Starosta

Justyna Hadała

 

 

 

Zastępca

Franciszek Brzozowski

 

 

II

Starosta

brak

 

 

 

Zastępca

brak

 

 

III

Starosta

Agnieszka Krajewska-Werecka

agnieszka.krajewska-werecka@student.uwm.edu.pl

 

IV

Starosta

Anna Michalczuk

anna.michalczuk@student.uwm.edu.pl

 
 

Zastępca

Krystyna Górska

krystyna.gorska@student.uwm.edu.pl

 

 


Teologia - Specjalność Nauczycielska

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Starosta

 Justyna Hadała

 justyna.hadala@student.uwm.edu.pl

 

 

Zastępca

 Franciszek Brzozowski

 franciszek.brzozowski@student.uwm.edu.pl

 

II

Starosta

Karolina Żebrowska

karolina.zebrowska@student.uwm.edu.pl

 

 

Zastępca

Marzena Basaj

 marzena.basaj@student.uwm.edu.pl

 

III

Starosta

Katarzyna Luczys

Katarzyna.luczys@wp.pl

513 935 945

 

Zastępca

brak

 

 

IV

Starosta

Lech Grala

lech.grala@student.uwm.edu.pl

 

 

Zastępca

Ziemowit Ziemba

 Ziemowit.ziemba@gmail.com

 600 980 913

V

Starosta

Michał Kołakowski

micha.lkolakowski@wp.p

517 592 349

 

Zastępca

Andrzej Marcin Piszczek

 andrzej.piszczek@student.uwm.edu.pl

 

 

Nauki o Rodzinie – Mediacja Rodzinna

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. Telefonu

I

Starosta

Aleksandra Czyżewska

 

 

 

Zastępca

Izabela Żale

 

 

II

Starosta

Magdalena Kalinowska

 Kalinka.mk81@gmail.com

 512 920 249

 

Zastępca

Joanna Śliwko

 

 

III

Starosta

Julia Sobolewska

 

 

 

Zastępca

Karolina Kędzierska

koja.0697@gmail.com

501 692 863

 

Nauki o Rodzinie – Wsparcie Rodziny i Wychowanie Dziecka

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Starosta

Ewa Roszkowska

 

 

 

Zastępca

Milena Stepniak

 

 

III

Starosta

Magdalena Sadowska

 

 

 

Zastępca

Paula Oskroba

Paula.oskroba@op.pl

796 369 740

 

Nauki o Rodzinie – Mediacja Rodzinna /Wychowanie do życia w rodzinie i społeczeństwie
(II stopień)

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Starosta

Zastępca

Julia Sobolewska

Anna Kowalska

julia.sobolewska@student.uwm.edu.pl

anna.kowalska.10@student.uwm.edu.pl

 

 II

Starosta

Zastępca

Iwona Zalewska

Janusz Ruciński

iwona.zalewska@student.uwm.edu.pl

janusz.rucinski@student.uwm.edu.pl