Samorząd

Przewodnicząca RWSS:
Karolina Kustra
karolinakustra12@gmail.com
691 044 707

I Wiceprzewodnicząca:
Agata Stendel
a.stendel@wp.pl
533 736 265

II Wiceprzewodniczący:
Michał Kołakowski

Członek Prezydium:
Karolina Kędzierska

Delegat do RUSS:
Małgorzata Ruszczyńska

Głos doradczy RWSS : Magdalena Pokus pokuska@wp.pl  503515824

Pokój nr P-3

tel. 89 523-91-20 wew. 118

mail  rwsswt@wp.pl

nasz facebook: zapraszamy bardzo serdecznie...

Formacja kapłańska

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

I

Senior

Piotr Karkosa

04007@wp.pl

792 217 794

Zastępca

Bartosz Budny

Bartholomeo16@gmail.com

508 575 475

II

Senior

Jan Fieducik

fieducikj@gmail.com

535 863 180

Zastępca

Krzysztof Szubert

krzymarcin@wp.pl

517 767 543

III

Senior

Daniel Bojarski

d.bojarski@outlook.com

690 117 281

Zastępca

Karol Gawryś

karolekh2@gmail.com

 

IV

Senior

Rafał Rozumowicz

 

 

Zastępca

Przemysław Nożyński

przemyslaw.nozynski@onet.pl

 

V

Senior

Mateusz Pstrągowski

pstragowski.mateusz@gmail.com

 

VI

Senior

Eryk Sienkiewicz

eryk.sienkiewicz@icloud.com

 

Zastępca

Szymon Gut

szymson1993@interia.pl

 
































Teologia świecka

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

I

Starosta

Ziemowit Ziemba

Ziemowit.ziemba@gmail.com

600 980 913

II

Starosta

Marcin Piszczek

andrzejpiszczek93@gmail.com

516 860 001

Zastępca

Michał Kołakowski

micha.lkolakowski@wp.pl

517 592 349

III

Starosta

Edyta Michalska

zuzu026@wp.pl

666 536 609

IV

Starosta

Agata  Bednarczyk

agatka25b@wp.pl

510 364 240

V

Starosta

Adrian Karasiewicz

karasiewicz.adrian@gmail.com

505 227 310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauki o rodzinie I stopień

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

I

Starosta

Elżbieta Drzyzgała

 

 

Zastępca

Karolina Kędzierska

koja.0697@gmail.com

501 692 863

II

Starosta

Małgorzata Ruszczyńska

mruszczynska1897@gmail.com

781 695 132

Zastępca

Klaudia  Szyszka

klaudia.szyszka@wp.pl

500 644 356

III

Starosta

Agata Stendel

a.stendel@wp.pl

533 736 265

Zastępca

Karolina Kustra

karolinakustra12@gmail.com

691 044 707

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauki o rodzinie II stopień

Rok

Funkcja

Imię i Nazwisko

E-mail

Nr tel.

II
OSK

Starosta

Magdalena Tacik

pokuska@wp.pl

503515824

I
MRiW

Starosta

Martyna Tomaszewska

 

 

Zastępca

Grażyna Struch

 

 

II
MRiW

Starosta

Paczkowska Monika

krismon3@o2.pl

510 160 290

Zastępca

Kapica Maciej

maciekkapica@wp.pl

509 448 168

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo kanoniczne

IV

Starosta

Damian Knaf

damiandamian.knaf028@gmail.com

516 241 172

Zastępca

Kamila Plit

k.plit05@wp.pl

695 219 321