eGazeta

 • 19/04/2018

  Półfinał trochę dalej

  Po pewnym zwycięstwie nad MKS Będzin (3:0) wydawało się, że Indykpol AZS Olsztyn ma drogę do półfinału PlusLigi otwartą. Niestety siatkarze Asseco Resovii mocno pokrzyżowali plany olsztyniakom.
 • 17/04/2018

  SUPERHUMAN 2018

  Superhumanem 2018 została Alicja Sławińska, studentka filologii polskiej I roku studiów stacjonarnych II stopnia.
 • 13/04/2018

  Trucizna, która może stać się lekiem

  Cyjanobakterie, popularnie zwane sinicami, pojawiające się latem w jeziorach i morzu to zmora kąpiących się. Metabolity sinic są niebezpieczne dla zdrowia. Naukowcy z UWM pracują nad wykorzystaniem ich jako leku m.in. na nowotwory.
 • 12/04/2018

  Siatkarze AZS UWM w finale Akademickich Mistrzostw Polski

  Zawodnicy AZS UWM wygrali półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce i zakwalifikowali się do ogólnopolskiego finału.
 • Dni UWM w Kętrzynie
  10/04/2018

  Relacja — Dni UWM w Kętrzynie

  Zapraszamy państwa do śledzenia naszej relacji z Dni UWM w Kętrzynie. Artykuł aktualizowany na bieżąco o najnowsze informacje, zdjęcia oraz materiały video.
 • od lewej:prof. M.Darewicz, dr inż. Jacek Zabielski. dr inż. Ada Wolny
  10/04/2018

  Certyfikaty „Studia z przyszłością” dla UWM

  Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa z certyfikatem nadzwyczajnym „Lider Jakości Kształcenia”. Natomiast certyfikaty akredytacyjne „Studia z przyszłością" otrzymały kierunki inżynieria informacji oraz gastronomia i sztuka kulinarna.
 • 09/04/2018

  Dotacja potwierdzona

  Dziesięć milionów złotych dofinansowania, z tego 2 mln jeszcze w tym roku, przekaże Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego UWM na budowę nowej siedziby dla 2 wydziałów – Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych.
 • wystawa zdjęć z okazji 50-lecia SAF "Jamnik"
  09/04/2018

  Jamnikowcy fotografują już 50 lat

  Ogromna liczba zdjęć i setki pasjonatów fotografii – to bilans półwiecza istnienia Studenckiej Agencji Fotograficznej Jamnik.
 • rektor UWM i marszałek województwa
  09/04/2018

  Posiedzenie Konwentu UWM

  Chociaż posiedzenia Konwentu UWM nie mają na celu załatwiania doraźnych spraw to na kwietniowym od ręki rozwiązane zostały aż dwie, a nawet trzy kwestie.
 • występ Zespołu Piesni i Tańca "Kortowo" podczas Dnia Otwartego na UWM
  06/04/2018

  UWM otworzył drzwi i czeka na nowych studentów

  Jak zdać maturę? Jaki kierunek studiów wybrać? I jak się dostać na wymarzone studia? Tego i wielu innych rzeczy mogli się dowiedzieć tegoroczni maturzyści podczas Dnia Otwartego UWM.

Strony