ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Konferencja

SERDECZNE ŻYCZENIA

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy studentom i pracownikom

Dziekan Wydziału Janusz HellerMARKETING W SPORCIE

Konferencja

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI NAUKOWEJ

W III roku XXX Olimpiady Katedra Analiza Rynku i Marketingu wraz z Naukowym Kołem Marketingu, Urzędem Miasta oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie organizują Konferencję Naukową “Marketing w sporcie 2014”, która 15 maja o godzinie 11:00 rozpocznie się w sali konferencyjnej Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest: “Jak uaktywnić potencjał marketingowy tkwiący w wydarzeniach sportowych?”.

Dyskusja odbywać się będzie w ramach dwóch paneli:
  1. Modele finansowania sportu
  2. Aktualność idei i wartości olimpijskich.
Udział mieszkańców miasta, studentów, pracowników Uczelni oraz organizacji pozarządowych jest w pełni BEZPŁATNY! Zapraszamy do rejestracji Na stronie dostępny jest także bieżący harmonogram.


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Z dniem 15 lutego 2014 r. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) oglasza III edycję konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. Regulamin konkursu przewiduje nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych.

Nadsysłanie prac doktorskich na konkurs w terminie do 15 sierpnia. Wszelkie informacje dostępne w serwisie.


POLSKIE TOWARZYSTWO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją Oddział w Olsztynie, ogłasza konkurs (VI edycja) na najlepszą pracę dyplomową. Do konkursu można zgłaszać prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione na kierunku Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w roku akademickim 2013/2014. W konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe absolwentów UWM w Olsztynie oraz innych wyższych uczelni ( w tym niepublicznych) w Polsce.

Zobacz więcej... Bardziej szczegółowe informacje odnośnie w/w Konkursów na stronie.
Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych

Fundacja zwraca się z goracą prośbą o rozważenie wsparcia działań podejmowanych przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych poprzez przekazanie 1% swojego podatku za 2013 rok. Fundacja, jako organizacja pożytku publicznego, może realizować swoje cele statutowe jedynie dzięki wsparciu Dobroczyńców. Więcej...

WYKŁAD OTWARTY


PERSPEKTYWY ROZWOJU WYDZIAŁU

KONKURS CYKLICZNY - NAJLEPSZY ABSOLWENT

KONKURS CYKLICZNY - NAJLEPSZA PRACA

CZASOPISMO WYDZIAŁOWE
> Plany

Plany studiów, USOS

>Informacje z dziekanatu

>Dydaktyka

Oferta dydaktyczna wydziału

>Przydatne linki

Kontakt WNE, UWM, ZNP

>Praca

G A L E R I A