BIURO DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

ZAPRASZA NA KURS SZYBKIEGO CZYTANIA I EFEKTYWNEJ NAUKI

Kurs skierowany do studentów i doktorantów będących osobami z niepełnosprawnością.

Uzyskana podczas kursu wiedza pomoże sprawniej myśleć, lepiej zapamiętywać oraz skrócić czas poświęcony na naukę, pracować z mniejszym wysiłkiem. Udział w kursie jest bezpłatny. Na koniec uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (5 spotkań w okresie maj – czerwiec 2014 r.) Dokładny harmonogram kursu zostanie podany w terminie późniejszym.

UWAGA:

  • Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Kurs odbędzie się, jeżeli zgłosi się co najmniej 10 osób.
  • Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 30.04.2014 r.

Osoba do kontaktu Dorota Filip (tel. 89 523 38 66, mail: dorota.filip@uwm.edu.pl).


ERASMUS

Erasmus rekrutacja

DODATKOWA REKRUTACJA

Informujemy, że do 15.05.2014 roku trwa dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus. Informacje na temat praktyk dostępne są na stronie Biura ds. Współpracy Międzynarodowej UWM oraz u koordynatora wydziałowego programu Erasmus na WNE. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.


MARKETING W SPORCIE

Konferencja

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI NAUKOWEJ

W III roku XXX Olimpiady Katedra Analiza Rynku i Marketingu wraz z Naukowym Kołem Marketingu, Urzędem Miasta oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie organizują Konferencję Naukową “Marketing w sporcie 2014”, która 15 maja o godzinie 11:00 rozpocznie się w sali konferencyjnej Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest: “Jak uaktywnić potencjał marketingowy tkwiący w wydarzeniach sportowych?”.

Dyskusja odbywać się będzie w ramach dwóch paneli:
  1. Modele finansowania sportu
  2. Aktualność idei i wartości olimpijskich.
Udział mieszkańców miasta, studentów, pracowników Uczelni oraz organizacji pozarządowych jest w pełni BEZPŁATNY! Zapraszamy do rejestracji. Na stronie dostępny jest także bieżący harmonogram.


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Z dniem 15 lutego 2014 r. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) oglasza III edycję konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. Regulamin konkursu przewiduje nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych.

Nadsysłanie prac doktorskich na konkurs w terminie do 15 sierpnia. Wszelkie informacje dostępne w serwisie.


POLSKIE TOWARZYSTWO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją Oddział w Olsztynie, ogłasza konkurs (VI edycja) na najlepszą pracę dyplomową. Do konkursu można zgłaszać prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione na kierunku Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w roku akademickim 2013/2014. W konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe absolwentów UWM w Olsztynie oraz innych wyższych uczelni ( w tym niepublicznych) w Polsce.

Zobacz więcej... Bardziej szczegółowe informacje odnośnie w/w Konkursów na stronie.
Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych

Fundacja zwraca się z goracą prośbą o rozważenie wsparcia działań podejmowanych przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych poprzez przekazanie 1% swojego podatku za 2013 rok. Fundacja, jako organizacja pożytku publicznego, może realizować swoje cele statutowe jedynie dzięki wsparciu Dobroczyńców. Więcej...

WYKŁAD OTWARTY


PERSPEKTYWY ROZWOJU WYDZIAŁU

KONKURS CYKLICZNY - NAJLEPSZY ABSOLWENT

KONKURS CYKLICZNY - NAJLEPSZA PRACA

CZASOPISMO WYDZIAŁOWE
> Plany

Plany studiów, USOS

>Informacje z dziekanatu

>Dydaktyka

Oferta dydaktyczna wydziału

>Przydatne linki

Kontakt WNE, UWM, ZNP

>Praca

G A L E R I A