AKTUALNOŚCI

 

INFORMACJA DLA STUDENTÓW

USOS - ANKIETA

Uprzejmie informujemy, że w dniach 09.06-21.09.2014 r. zostanie udostępniona Państwu w systemie USOS anonimowa ankieta, dotycząca jakości realizacji zajęć dydaktycznych zrealizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2013/14.

Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu!


CASE MANAGEMENT – NOWE NARZĘDZIE WSPARCIA

RELACJA Z KONFERENCJI

W dniach 6-7 maja 2014 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie odbyła się kolejna (czwarta) konferencja w ramach realizacji międzynarodowego projektu Case Management in der Beschäftigungsförderung und im Gesundheitswesen, DE2 LLP-Leo-Gru (BiBB); poprzednie miały miejsce w Rydze (Łotwa), Lublanie (Słowenia) i Atenach (Grecja). Organizatorami konferencji byli pracownicy Katedry Polityki Gospodarczej i Regionalnej, której Kierownik – prof. Roman Kisiel jest koordynatorem projektu ze strony polskiej. Więcej...


POLSKIE TOWARZYSTWO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją Oddział w Olsztynie, ogłasza konkurs (VI edycja) na najlepszą pracę dyplomową. Do konkursu można zgłaszać prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione na kierunku Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w roku akademickim 2013/2014. W konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe absolwentów UWM w Olsztynie oraz innych wyższych uczelni ( w tym niepublicznych) w Polsce.

Zobacz więcej... Bardziej szczegółowe informacje odnośnie w/w Konkursów na stronie.