Dzień z Ekonomią 2024 na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM

Drodzy Studenci i Pracownicy Wydziału!

Zapraszamy na nasze święto – Dzień z Ekonomią, który odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku.
To wydarzenie, które jest już tradycją naszego wydziału i na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez i uroczystości. To doskonała okazja do przeprowadzenia i posłuchania rozmów o teoriach ekonomicznych i ważnych, współczesnych problemach.

W trakcie Dnia z Ekonomią na WNE odbywać się będą:

• liczne warsztaty,
  • wykłady,
  • prezentacje
  • oraz spotkania: z przedstawicielami Rady Patronackiej Wydziału, Kół Naukowych, Samorządu Studenckiego, Zespołu Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami oraz jednostek organizacyjnych Uniwersytetu.

Na wszystkie spotkania mają charakter otwarty.

Dzień z Ekonomią zakończy mecz koszykówki pomiędzy zespołami studentów i pracowników wydziału.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem na wydziałowym profilu FB oraz zachęcamy do kliknięcia „biorę udział”, aby być z wszelkimi informacjami na bieżąco.