Dziekanat

Kierownik dziekanatu: mgr inż. Marta Garela - pok. 2, tel. +89 523 42 75
Specjalista: mgr Magdalena Janczyło - pok. 2, tel. +89 523 42 75
  
Godziny przyjęć studentów:
- poniedziałki: 08:00-12:00
- wtorki: 10:30-14:30
- środy: dzień wewnętrzny
- czwartki: 08:00-12:00
- piątki: 10:30-14:30
- soboty: nieczynny do odwołania
  
Dyżury Prodziekana ds. studenckich
dr Marek Siemiński - pok. 6, tel. +89 523 47 57
- czwartki: 08:00-10:00
- piątki: 12:30-14:30

 

 

Obsługa spraw studenckich z podziałem na kierunki studiów:

Kierunek, stopień, forma i rok studiówPracownik
WSZYSTKIE KIERUNKI
pok. 9, tel. +89 523 35 71
- Pomoc materialna (studia stacjonarne i niestacjonarne)
- Ekonomia - studia doktoranckie
Jadwiga Woroniecka (e-mail: jadwiga.woroniecka@uwm.edu.pl)
EKONOMIA, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI (studia stacjonarne i niestacjonarne)
pok. 5, tel. +89 523 44 46
- Ekonomia, 1 stopień, stacjonarne, I rok
- Ekonomia, 2 stopień, stacjonarne, II rok
- Ekonomia, 1 stopień, niestacjonarne, I i III rok
mgr inż. Beata Lauter (e-mail: beata.lauter@uwm.edu.pl)
- Ekonomia, 1 stopień, stacjonarne, II i III rok
- Ekonomia, 2 stopień, stacjonarne, I rok
- Ekonomia, 1 stopień, niestacjonarne, II rok
Barbara Sienkiewicz (e-mail: b.sienkiewicz@uwm.edu.pl)
- Ekonomia, 2 stopień, niestacjonarne, I i II rok
- Zarządzanie i Inż. Prod., 1 stopień, stacjonarne, I-IV rok
- Zarządzanie i Inż. Prod., 1 stopień, niestacjonarne, I-IV rok
lic. Ewa Lempek (e-mail: ewa.lempek@uwm.edu.pl)
ZARZĄDZANIE (studia stacjonarne i niestacjonarne)
pok. 3 i 4, tel. +89 523 47 57
- Zarządzanie, 1 stopień, stacjonarne, III rok
- Zarządzanie, 2 stopień, stacjonarne, I rok
- Zarządzanie, 2 stopień, stacjonarne, I rok (w jęz. ang.)
- Zarządzanie, 1 stopień, niestacjonarne, I rok
mgr Beata Filipowicz (e-mail: beata.filipowicz@uwm.edu.pl)
- Zarządzanie, 1 stopień, stacjonarne, II rok
- Zarządzanie, 2 stopień, stacjonarne, II rok
- Zarządzanie, 2 stopień, stacjonarne, II rok (w jęz. ang.)
- Zarządzanie, 1 stopień, niestacjonarne, III rok
- Zarządzanie, 2 stopień, niestacjonarne, I rok
mgr inż. Elżbieta Kownacka (e-mail: elzbieta.kownacka@uwm.edu.pl)
- Zarządzanie, 1 stopień, stacjonarne, I rok
- Zarządzanie, 1 stopień, niestacjonarne, II rok
- Zarządzanie, 2 stopień, niestacjonarne, II rok
mgr Mariola Kwiatkowska (e-mail: m.kwiatkowska@uwm.edu.pl)