wykład gościnny Prof. Mar Jimeno Bulnes, Uniwersytet w Burgos (Hiszpania)

W imieniu grupy badawczej „Wymiar Sprawiedliwości, Prawa Człowieka i Bezpieczeństwo” działającej w Katedrze Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego serdecznie zapraszamy na wykład gościnny nt.

“The European judicial cooperation in criminal matters; the model of the European Arrest Warrant”

Wykład, który wygłosi p. Prof. Mar Jimeno Bulnes, Uniwersytet w Burgos (Hiszpania), odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2014 r., godz.15.00 (czwartek), Aula Kongresowa. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Pani Profesor Mar Jimeno Bulnes, która będzie gościem na WPiA UWM w ramach Programu Erasmus – Teaching Staff Mobility jest uznanym ekspertem o renomie międzynarodowej, kierownikiem katedry prawa procesowego, na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Burgos.  Była też sędzią, a obecnie jest adwokatem. Prowadziła badania
i wykłady w wielu ośrodkach zagranicznych (m.in. European Institute in Brussels, Europa-Institut in Saarbrücken, Istituto Universitario Europeo in Florence, University of Texas at Austin, na różnych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, Argentynie, Brazylii, Meksyku, Salwadorze, Nikaragui).  Jest autorką licznych publikacji w języku hiszpańskim oraz angielskim, w tym z zakresu współpracy policyjnej i sądowej w sprawach karnych państw UE.

Cheapest Cam Sex