Zmiana warty…

Koniec roku akademickiego, to zawsze koniec pewnego rozdziału w życiu studentów i nauczycieli akademickich, ale również w życiu koła naukowego. Wraz z ostatnim wpisem do indeksu, upłynęła kadencja zarządu koła naukowego, wybranego na rok akademicki 2012/2013. Decyzją Zgromadzenia Członków, w nowym roku akademickim 2013/2014 zarząd tworzyć będą:

Urszula Suchocka – przewodniczący zarządu koła
Paulina Leszczyńska – wiceprzewodnicząca ds. finansów
Paweł Pruszyński – wiceprzewodniczący ds. PR

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy tym, których przygoda z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie dobiegła końca, a w szczególności odchodzącym członkom zarządu: Radosławowi Wajszczakowi i Pawłowi Szulcowi, a także wszystkim tym, którzy na przestrzeni tych blisko 2 lat, wspierali i angażowali się we wszystkie inicjatywy podejmowane przez GeoSiN. I pamiętajcie, UWM z Wami skończył. My jeszcze nie… : )

Powodzenia!