Aktualności

pierwszy rok

pierwszy rok

„Najtrudniejszy pierwszy rok… zanim innych zrobisz sto” –  śpiewała przed laty słynna Anna Jantar : ) W ubiegłą sobotę członkowie GeoSiN postanowili uczcić mijający właśnie pierwszy rok działalności Międzynarodowego Koła Naukowego Geodezji Satelitarnej i Nawigacji. W obecności opiekuna Koła dr inż. Arkadiusza Tyszko oraz zacnych gości z Koła Naukowego Geodetów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, jaśnieWięcej opierwszy rok[…]

Szkolenie „Warsztaty z technik pomiarowych TOPCON 3D”

Szkolenie „Warsztaty z technik pomiarowych TOPCON 3D”

TPI logo29 listopada 2012 roku kilku członków Koła Naukowego GeoSiN wzięło udział w szkoleniu z zakresu najnowszych technologii Topcon 3D, które odbywało się w Ignatkach w ok. Białegostoku. Program szkoleń obejmował prezentację na temat specyfiki i uwarunkowania prac pomiarowych z wykorzystaniem technologii laserowych, GPS, LPS, skanningu oraz systemu sterowania maszynami budowlanymi. Każdy z uczestników szkolenia wziął również udział w warsztatach terenowych.
Na zakończenie szkolenia firma TPI rozlosowała zestaw pomiarowy, który stał się własnością jednego z naszych kolegów! Pierwszy krok w kierunku powstania firmy GeoPaweł został więc zrobiony : )
Ponadto , wszyscy uczestnicy otrzymali również certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Za fotkę Mateusza ukłony w kierunku Olimpii Hryckowian.

Czytaj więcej O tej wersjiSzkolenie „Warsztaty z technik pomiarowych TOPCON 3D”