Serca Wrocławian podbite…

Kilka dni przed olsztyńskim Seminarium Kół Naukowych, we Wrocławiu, na Uniwersytecie Przyrodniczym odbyły się XVIII Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych i XXX Sejmik Studenckich Kół Naukowych. Nasze koło reprezentowane było przez dwa zespoły: Grzegorza Gabarę i Annę Pomiankowską-Wronkę oraz Paulinę Leszczyńską, Martę Ścibek i Karolinę Kieliszek.

Tym razem udział w konferencji ograniczyliśmy tylko do wystąpień posterowych, ale jak się okazało, na tej płaszczyźnie też można osiągać sukcesy! Zespół Grześka i Ani zajął rewelacyjne II miejsce w konkursie posterów za pracę pt. „Dokładność systemu mobilnego GEDO CE w zakresie pomiarów realizacyjnych i inwentaryzacyjnych na obszarach kolejowych”. Serdecznie gratulujemy!