Wybory 2024-2028

6. Mgr inż. Malwina Banaszczyk
  7. Mgr inż. Agnieszka Brodowska
  8. Ignacy Kosecki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORDYNACJA WYBORCZA

UCHWAŁA NR 494 Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z dnia 21 maja 2019 roku w sprawie Statutu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

OGŁOSZENIA KOMISJI

Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie informuje, że zebranie wyborcze w celu wyboru członków Uczelnianego Kolegium Elektorów do wyboru Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kadencję 2024-2028 z grona:

1. samodzielnych nauczycieli akademickich (profesorów i profesorów uczelni, doktorów habilitowanych) odbędzie się 7 lutego 2024r. o godz. 11:15 w Auli im. prof. E. Pijanowskiego (ul. Plac Cieszyński 1, 10-719 Olsztyn).
W załączeniu wersja PDF ogłoszenia

2. pozostałych nauczycieli akademickich (nauczyciele akademiccy niebędący samodzielnymi nauczycielami akademickimi) odbędzie się 7 lutego 2024r. o godz. 12:45 w Auli im. prof. E. Pijanowskiego (ul. Plac Cieszyński 1, 10-719 Olsztyn).

W załączeniu wersja PDF ogłoszenia.

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej
dr hab. inż. Katarzyna Przybyłowicz, prof. UWM

Olsztyn, 17.01.2024r.

Sprostowanie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Nauki o Żywności w sprawie Zebrania Wyborczego, które ma się odbyć  w dniu 07.02.2024 w grupie samodzielnych nauczycieli akademickich  w celu wyboru członka Uczelnianego Kolegium Elektorów do wyboru Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kadencję 2024-2028.

treść sprostowania

RAMOWY KALENDARZ WYBORCZY (UWM): WYBORY 2024-2028

WYNIKI WYBORÓW ELEKTORÓW WNOŻ W WYBORACH JM REKTORA UWM

Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie informuje, że w wyniku głosowania członkiem Senatu oraz kandydatami na członka Senatu na kadencję 2024-2028 zostały następujące osoby:

• Członek Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: prof. dr hab. inż. Małgorzata Darewicz.
  • Kandydat na członka Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: dr hab. inż. Jarosław Kowalik, prof. UWM.
  • Kandydat na członka Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na innych stanowiskach niż profesor lub profesor UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: dr inż. Adam Więk.

pdf ogłoszenia ->> TU