Szynaka Day - warsztaty biznesowe

1 grudnia br. miało miejsce wydarzenie pn. "SZYNAKA DAY", którego organizatorem był Wydział Nauk Ekonomicznych UWM, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Spotkanie rozpoczęła Dziekan Wydziału dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prof. UWM poruszając tematykę możliwości współpracy UWM w Olsztynie z biznesem. Następnie wykład nt. "Sytuacja gospodarcza, a inwestycje przedsiębiorstw w Polsce" wygłosił dr hab. Bogdan Włodarczyk, prof. UWM. Po części oficjalnej uczestnicy rozpoczęli warsztaty: "Zarządzanie zmianą - gra menedżerska".

W wydarzeniu wzięli udział członkowie zarządu oraz reprezentacje pracowników Szynaka Meble - wielopokoleniowej, polskiej firmy rodzinnej, która od 65 lat z sukcesami prowadzi działalność w branży meblarskiej.