Studia dualne z bankiem Citi Handlowy - spotkanie informacyjne

Wydział Nauk Ekonomicznych UWM uruchamia studia dualne

we współpracy z bankiem Citi Handlowy.

Citi Handlowy – to bank, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Stanowi integralną część grupy Citi, wiodącej globalnej instytucji finansowej.  Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem. Zatrudnia w Polsce prawie 4 000 pracowników.

W Olsztynie od roku 2001 funkcjonuje Regionalne Centrum Rozliczeń, w którym Bank prowadzi swoją działalność operacyjną. Do kadry kierowniczej w Regionalnym Centrum Rozliczeń należą m.in. absolwenci UWM. Bank  na bieżąco prowadzi rekrutację zarówno specjalistów, jak i kadry na stanowiska managerskie. Stąd projekt  uruchomienia studiów dualnych, które połączą akademicki wymiar nauki  ze zdobywaniem praktycznej wiedzy i  doświadczenia z zakresu bankowości. Pierwsi studenci podejmą naukę w ramach studiów dualnych od II semestru studiów magisterskich uzupełniających.

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Banku:

Agnieszka Wysocka – dyrektor Regionalnego Centrum Rozliczeń w Olsztynie

Tomasz Łojewski – Dyrektor Departamentu Operacji Kredytowych i Finansowania Handlu

Ewa Zimnoch – Manager ds. Operacji Ryzyka Kredytowego

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 11:30 w auli WNE