Głosowanie w plebiscycie BELFER UWM 2020

27 stycznia 2021 r. odbędzie się
Gala Plebiscytu Belfer UWM 2020.

Studenci wszystkich wydziałów wybiorą najpopularniejszego nauczyciela akademickiego UWM.

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych wybrali w drugim etapie tegorocznego plebiscytu swojego przedstawiciela spośród trzech wskazanych wcześniej kandydatów. W tym roku wskazali Pana dr. Tomasza Wierzejskiego.

Pan dr Tomasz Wierzejski musi cieszyć się nieustająco ogromnym zaufaniem, sympatią i popularnością ponieważ już drugi raz studenci docenili Pana Doktora. W roku 2017 Pan dr Tomasz Wierzejski wygrał plebiscyt i został Belfrem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Panie Doktorze!
Serdeczne gratulacje i powodzenia
w finale plebiscytu!

W dniach 13 - 20 stycznia 2021 r. odbędzie się ostatni etap konkursu, w którym będziemy walczyć o zwycięstwo Pana dra Tomasza Wierzejskiego.

Wszystkich studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych
zapraszamy do głosowania na stronie: