Dziekani WNE na zjeździe Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP

3 grudnia br. Kolegium Dziekańskie Wydziału Nauk Ekonomicznych wzięło udział w oficjalnej części XXIII Zjazdu Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP.

Dzięki porozumieniu podpisanemu we wrześniu br. harcerki i harcerze z naszego województwa, już biorą udział w zajęciach Akademii Młodego Ekonomisty, a kadra instruktorska uczestniczy w projekcie badawczym dotyczącym kultury organizacyjnej w organizacjach pozarządowych.

Jako Wydział chcemy promować edukację ekonomiczną nie tylko wśród studentów, ale też dzieci i młodzieży z całego województwa. Współpraca z Chorągwią Warmińsko-Mazurską ZHP, uznawaną za największą organizację wychowawczą w regionie, otwiera w tym zakresie wiele nowych możliwości.

Serdecznie gratululujemy nowo wybranemu Zarządowi Chorągwi i deklarujemy pomoc w rozwoju działań w zakresie wychowania ekonomicznego członków ZHP.