"Collaborative Spaces" – wykład otwarty

10-11 maja br. gościliśmy na Wydziale Nauk Ekonomicznych dr. Lukasa Danko z Tomas Bata University in Zlín, który wygłosił wykład otwarty w języku angielskim na temat Collaborative Spaces, a więc miejsc, w których ludzie współpracują i uczą się razem, czyli przestrzeni sprzyjających kreatywności i innowacyjności.

Słuchacze wykładów zaznajomili się z problematyką współczesnych uwarunkowań pracy, taksonomią przestrzeni współpracy oraz trajektorią ich rozwoju, a także kwestiami dotyczącymi związków między przestrzeniami współpracy a procesami dzielenia się wiedzą. Uczestnicy części wykładów otwartych zostali zaskoczeni testem sprawdzającym wiedzę wyniesioną z zajęć. Studentom, którzy najlepiej w nich wypadli – serdecznie gratulujemy!

To pierwsza, ale mamy nadzieję, że nie ostatnia wizyta dr. Danko w naszym kortowskim kampusie.

Wykład otwarty został organizowany w ramach projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości - program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania POWR.03.05.00-00-Z201/18” – Moduł 1. Włączenie wykładowców z zagranicy do prowadzenia wykładów otwartych na Wydziale Nauk Ekonomicznych, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.