AKTUALNOŚCI

W związku z przygotowaniami do wydania monografii pokonferencyjnej uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze WSKAZÓWKAMI ORAZ WARUNKAMI OPUBLIKOWANIA ARTUKUŁÓW.

Aby ułatwić Państwu dojazd z dworców PKP na miejsce Konferencji zamieszczamy mapę, która przedstawia usytuowanie obiektów uniwersyteckich oraz zawiera numery linii autobusów sieci MPK, którymi możecie Państwo dojechać do Kortowa. Kliknij MAPA OLSZTYNA aby pobrać mapę.

Aby usprawnić organizację Konferencji uprzejmie prosimy o wypełnienie KARTY UCZESTNICTWA do dnia 16.06.2008r.

Uprzejmie informujemy, iż został opracowany ramowy program Konferencji. Kliknij PROGRAM RAMOWY, aby go pobrać.

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie nadesłane referaty zostały zakwalifikowane do wygłoszenia na Konferencji.

Uprzejmie informujemy, iż wszyscy uczestnicy, którzy nadeślą teksty referatów do dnia 31.05.2008r. oraz wniosą opłatę konferencyjną, będą mieli możliwość ich wygłoszenia.
Czas prezentacji jednego wystąpienia przewidujemy na 15 minut + 5 minut na dyskusję.

Uprzejmie przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA oraz wniesienie opłaty konferencyjnej
do dnia 31.05.2008r.

Uprzejmie informujemy studentów i doktorantów UWM w Olsztynie, iż wstęp na konferencję jest bezpłatny - za okazaniem legitymacji, bez udostępnienia materiałów zjazdowych.

Uruchomiono rejestrację uczestnictwa przedstawicieli administracji terenowej i służb publicznych.
Kliknij ADMINISTRACJA TERENOWA I SŁUŻBY PUBLICZNE aby zarejestrować się online.
Termin nadsyłania zgłoszeń - do 31.05.2008 r.

Uczestnicy konferencji, którzy potrzebują zakwaterowania na czas konferencji proszeni są o kontakt mailowy: monika.gorecka@uwm.edu.pl lub telefoniczny pod nr 089 524 6125, celem ustalenia szczegółów.
Ceny pokoi 80 zł w Hotelu U Żaków, 170-200 zł w Hotelu Warmiński (hasło "Zarządzanie Kryzysowe"), 199-239 zł w Hotelu Park (hasło "Uniwersytet Warmińsko-Mazurski"). Płatność za noclegi dokonywana jest bezpośrednio w hotelu.

Uruchomiono rejestrację referatów drogą online.
Kliknij ZGŁOSZENIE REFERATU aby przesłać swój referat drogą online.
Termin nadsyłania referatów - do 31.05.2008 r.

Uruchomiono rejestrację uczestników drogą online.
Kliknij ZGŁOSZENIE UCZESTNIKA aby zarejestrować się online.
Termin nadsyłania zgłoszeń - do 31.05.2008 r.

Referaty, które uzyskają pozytywną recenzję będą zamieszczane na stronach witryny konferencji.

Planuje się wydać monografię z konferencji, w wersji elektronicznej na płytach CD. Zamieszczone tam będą referaty, które uzyskają pozytywną recenzję.