Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na dwudniowe szkolenie on-line:

„Tworzenie i wykorzystanie Infografiki we wnioskach projektowych programu Horyzont Europa’’

które odbędzie się w dniach 26 i 29 kwietnia 2021 (UWAGA! Zmiana terminu)

w godzinach 8.00 - 15.00

na platformie ZOOM

Warsztaty skierowane są głównie do naukowców i osób, które już złożyły bądź planują złożenie wniosku projektowego do Komisji Europejskiej. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów międzynarodowych z naciskiem na projekty z programów ramowych UE, w tym Horyzont 2020.

Biorący udział w warsztatach będą mieli okazję dowiedzieć o:

• Regułach właściwej prezentacji we wnioskach projektowych (wizualizacja danych)
  • Roli infografiki w prezentacji danych na wnioskach projektowych
  • Podziale infografik ze względu na perspektywę
  • Typach infografik, błędach popełnianych w procesie tworzenia oraz sposobach ich unikania
  • Wizualizacji danych we wnioskach projektowych. Funkcje infografik.
  • Zasadach tworzenia dobrej infografiki
  • Praktycznych narzędziach prezentacji danych i ich zastosowania w tworzeniu infografik

Szkolenie poprowadzi Pan Mariusz Juszczyk z firmy COGNITY, związany z branżą IT, głównie w obszarze marketingu i tworzenia nowych produktów. Miłośnik optymalizacji procesów biznesowych, zarządzania czasem i metod projektowych. Pasjonat nowych mediów, technologii i Internetu. Publikował w takich mediach, jak Forbes, Antyweb, Marketing w Praktyce, Dziennik Zachodni, Wirtualna Polska.
Podczas szkoleń pracuje metodami aktywnymi, wykorzystując model uczenia się przez doświadczenie. Znany jest z otwartości oraz pragmatycznego podejścia do omawianych tematów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie załączonego formularza rejestracyjnego do 22.04.2021 r. do godz. 10:00 pocztą elektroniczną na adres: biurorpk@uwm.edu.pl

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową do 23.04.2021r. do godziny 14.00.

Limit miejsc:
Rodzaj rejestracji:
dwustopniowa

Przyjmowanie zgłoszeń na to szkolenie zostało zakończone.