Katedra Filologii Germańskiej UWM

Wykład ogólnowydziałowy

DOTYCZY I ROKU I STOPNIA

Wykład ogólnowydziałowy studenci specjalności Filologia germańska realizują w semestrze letnim danego roku akademickiego. Student wybiera wykład z przedstawionej oferty i w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia semestru zapisuje się na przedmiot u prowadzącego zajęcia. Oferta zostanie umieszczona w tym miejscu.

Plik z wykazem wykładów ogólnowydziałowych na semestr letni 2020/21 zostanie umieszczony na dole strony i w zakładce "Aktualności" oraz w gablocie informacyjnej na I piętrze.

Wykład monograficzny i Przedmiot do wyboru

DOTYCZY III ROK I STOPNIA

Student specjalności: Filologia germańska zobowiązany jest to zaliczenia dwóch wykładów monograficznych w roku akad. 2020/21, jeden wykład w semestrze zimowym i jeden wykład w semestrze letnim.

W semestrze zimowym wykład Słowotwórstwo języka niemieckiego poprowadzi dr hab. Anna Dargiewicz

DOTYCZY II ROKU II STOPNIA

Ww. przedmioty na specjalności Filologia germańska realizowane są na II roku studiów II stopnia (magisterskich).

W roku akademickim 2020/21 ww. wykład monograficzny będzie prowadzony w semestrze zimowy, a przedmiot do wyboru w semestrze letnim:

Wykład monograficzny:

Przedmiot do wyboru:

Ww. wykłady oferowane dla II roku II stopnia przez Katedrę Języka Niemieckiego i Katedrę Literatury i Kultury Krajów Niemieckojęzycznych są obowiązkowe.

Studenci nie muszą zapisywać się na wyżej wymienione przedmioty. Zajęcia zaczynają się w/g planu.

FILOLOGIA
GERMAŃSKA