Katedra Filologii Germańskiej UWM

Wykład ogólnowydziałowy

DOTYCZY I ROKU I STOPNIA

Wykład ogólnowydziałowy studenci specjalności: Filologia germańska i Specjalności nauczycielskiej w zakresie języka niemieckiego realizują w semestrze letnim danego roku akademickiego. Student wybiera wykład z przedstawionej oferty i wciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia semestru zapisuje się na przedmiot u prowadzącego zajęcia. Oferta zostanie umieszczona w tym miejscu.

Wykład monograficzny i Przedmiot do wyboru

DOTYCZY II ROKU II STOPNIA

Ww. przedmioty na specjalności: Filologia germańska i Specjalności nauczycielskiej w zakresie języka niemieckiego realizowane są na II roku studiów II stopnia (magisterskich).

W semestrze zimowym realizowany będzie Wykład monograficzny I Wstęp do psycholingwistyki.

W semestrze letnim realizowany będzie Przedmiot do wyboru Zagadnienia akwizycji języków.

Ww. wykłady oferowane przez Katedrę Filologii Germańskiej są obowiązkowe dla studentów obu specjalności.

Studenci nie muszą zapisywać się omawiane przedmioty. Zajęcia zaczynają się w/g planu.

KATEDRA
FILOLOGII