Egzaminy Cambridge

Nieprzerwanie od 1995 Centrum jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council i University of Cambridge. W ofercie egzaminacyjnej znajdują się egzaminy Cambridge Qualifications na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), takie jak: Young Learners, Key, Preliminary, First, Advanced, Proficiency w wariantach tradycyjnych i komputerowych. Ponadto organizowane są egzaminy IELTS i Aptis w różnych formatach oraz egzaminy z języka specjalistycznego (np. biznesowego – BEC, prawniczego – TOLES), a także egzaminy przedmiotowe z zakresu m.in. nauk ekonomicznych, medycznych, biologicznych itd.

Egzaminy Cambridge English sprawdzają cztery sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie oraz należą do najpopularniejszych i powszechnie honorowanych na świecie egzaminów kwalifikacyjnych. Certyfikaty Cambridge English uznawane są powszechnie przez ośrodki edukacyjne i pracodawców na całym świecie, jako potwierdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Działający przy Centrum ośrodek egzaminacyjny organizując i przeprowadzając egzaminy głównie dla kandydatów z północno-wschodniej Polski jest jednym z 37. placówek tego typu w kraju. W ciągu 23 lat współpracy z British Council i Cambridge Assessment English, egzaminy na różnych poziomach zaawansowania językowego zdawało w Centrum ponad 11 tysięcy osób.

Szczegółowa oferta egzaminów Cambridge Qualifications opisana jest na stronie: http://www.britishcouncil.pl

Aktualne terminy egzaminów i rejestracja online dostępne są na stronie ExamFinder

 

Logo British CouncilLogo Cambridge

 


W okresie: 28 września - 23 października 2020 r. biuro centrum będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00. Zapraszamy po odbiór certyfikatów z sesji lipcowej 2020 r. Ponadto odbiór certyfikatów egzaminów Cambridge Qualifications będzie możliwy także w niektóre soboty ww. terminu po wcześniejszym, mejlowym umówieniu spotkania: (olsztyn(at)examinations.pl)
Adres centrum: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, ul. R. Prawocheńskiego 19, pok 100, 10-720 Olsztyn