Plan zajęć

Plan zajęć dydaktycznych poniżej. Proszę zapoznać się z zasadami realizacji zajęć dydaktycznych.

Na zajęcia zapisujemy się zgodnie z programem studiów.

Informację, kiedy do zaliczenia jest wychowanie fizyczne można uzyskać w swoim dziekanacie.

Zapisy przez stronę rejestracji żetonowej- ul.uwm.edu.pl

PLAN ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W HALI SPORTOWEJ W KORTOWIE

ul. Prawocheńskiego 7

SEMESTR ZIMOWY 2021/2022

 

 

800-930

945-1115

1130-1300

1315-1445

1500-1630

 

PONIEDZIAŁEK

mgr M.Roguski

1

 

 

 

mgr M.Roguski

2

/mała sala, siłownia/

mgr M.Roguski

3

mgr J.Daniluk

6

mgr M.Roguski

4

mgr J.Daniluk

7

 

 

 

 

 

WTOREK

mgr G. Konecko

8

mgr G. Konecko

9

/mała sala, siłownia/

mgr G. Konecko

10

mgr E.Orłowska

12

mgr G. Konecko

11

mgr E.Orłowska

13

 

 

ŚRODA

mgr A Długosz

14

mgr M. Roguski

18

mgr M. Roguski

15

 /mała sala, siłownia/

 

mgr A Długosz

16

mgr M. Roguski

19

mgr A Długosz

17

mgr M. Roguski

20

 

 

 

CZWARTEK

 

 

dr M. Jurgielewicz-Urniaż

21

 

dr M. Jurgielewicz-Urniaż

22

/mała sala, siłownia/

 

dr M. Jurgielewicz-Urniaż

23

mgr A. Dąbrowska

25
 

dr M. Jurgielewicz-Urniaż

24

mgr A. Dąbrowska

26

 

mgr A. Dąbrowska

27

/mała sala, siłownia/

 

PIĄTEK

 

mgr J.Daniluk

28

mgr G.Konecko

31

mgr J.Daniluk

29

mgr G.Konecko

32

mgr J.Daniluk

30

 

 

 

  Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego 7 w Kortowie

Semestr letni 2020/2021

Poniedziałek

Godz. 800-930, , 1130-1300, 1315-1445  : Gr. 1, 3, 4 (limit 24 osoby) -mgr Marek Roguski: w-f ogólny (  piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy).

Gr.2      945- 1115   limit 18 osób na małej sali i siłowni.

Godz.  1130-1300, 1315- 1445 : Gr.  6, 7 (limit 24 osoby)  mgr Jerzy Daniluk: w-f ogólny ( piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy.)

Wtorek

Godz.800-930, 945- 1115, 1130-1300 : Gr. 8, , 10, 11 (limit 24 osoby)   mgr Grzegorz Konecko: w-f ogólny ( piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)

Gr. 9       945- 1115      limit 18 osób na małej sali i siłowni.

Godz.1130-1300, 1315-1445 : Gr. 12, 13  (limit 24 osoby) mgr Ewa Orłowska: w-f ogólny( aerobik, siłownia, tenis stołowy,  gry sportowe)

Środa

Godz. 800-930, 1130-1300, 1315-1445: Gr. 14, 16, 17 (limit 24 osoby)- mgr Andrzej Długosz : w-f ogólny ( piłka siatkowa, siłownia,

tenis stołowy, koszykówka.) 

Godz.800-930, , 1130-1300, 1315-1445: Gr.15, 18, 19, 20 (limit 24 osoby)- mgr Marek Roguski : w-f ogólny ( piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)

Gr. 15  945- 1115         limit 18 osób na małej sali i siłowni.

Czwartek

Godz.800-930, , 1130-1300, 1315-1445: Gr.21, 22, 23, 24 (limit 24 osoby) dr Marzena Jurgielewicz-Urniaż: w-f ogólny(piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka )

Gr. 22  945- 1115       limit 18 osób na małej sali i siłowni.

Godz. 1130-1300, 1315-1445: Gr.25, 26,  (limit 24 osoby)- mgr Agnieszka Dąbrowska : w-f ogólny (piłka siatkowa, siłownia,

tenis stołowy, koszykówka, aerobik.) 

Gr. 27  1500- 1630       limit 18 osób na małej sali i siłowni.

Piątek

Godz. 800-930, 945- 1115, 1130-1300: Gr.28, 29, 30 (limit 24 osoby) mgr Jerzy Daniluk: w-f ogólny(piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy,

                                                                                                             koszykówka )

Godz.800-930, 945- 1115: Gr.31, 32 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Konecko : w-f ogólny ( piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)

PLAN ZAJĘĆ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SALI NAD KORTÓWKĄ

ul.Kanafojskiego 5

SEMESTR ZIMOWY  2021/2022

Czerwonym kolorem zaznaczono zajęcia dla osób ze zwolnieniami lekarskimi z wychowania fizycznego

 

 

800-930

945-1115

1130-1300

1315-1445

1500-1630

1630-1800

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

mgr K.Pieczulis

1

 

mgr K.Pieczulis

2

 

mgr K.Pieczulis

3

 

mgr K.Pieczulis

4

 

 

 

 

WTOREK

 

mgr A.Długosz

5

 

mgr A.Długosz

6

 

mgr A.Długosz

7

 

mgr A.Długosz

8

 

mgr K.Pieczulis

9

 

 

ŚRODA

 

 

 

mgr K.Pieczulis

10

 

mgr K.Pieczulis

11

 

mgr K.Pieczulis

12

 

mgr K.Pieczulis

13

 

 

 

CZWARTEK

 

mgr G.Konecko

14

 

mgr G.Konecko

15

 

mgr G.Konecko

16

 

mgr G.Konecko

17

 

 

 

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w sali nad „Kortówką” przy ul.Kanafojskiego 5 

Semestr letni 2020/2021 

Kolorem czerwonym zaznaczono zajęcia tylko dla osób ze zwolnieniami lekarskimi!

Poniedziałek

Godz.945-1115, 1130-1300, 1315-1445, 1500-1630: Gr.1, 2, 3, 4  (limit 18 osób)mgr Krystyna Pieczulis: (w-f ogólny-zajęcia na siłowni, oraz salce z matami.

Gr. 3  zajęcia ogólnorozwojowe z uwzględnieniem przyczyn niezdolności do ćwiczeń.                                  

Wtorek

Godz.. 800-930, 945-1115, 1130-1300 ,  1315-1445: Gr. 5, 6, 7, 8  (limit 18 osób) mgr Andrzej Długosz: (w-f ogólny-zajęcia na siłowni, oraz salce z matami.  

 Gr. 7 zajęcia ogólnorozwojowe z uwzględnieniem przyczyn niezdolności do ćwiczeń.

Godz.  1500-1630: Gr. 9 (limit 18 osób) mgr Krystyna Pieczulis: (w-f ogólny-zajęcia na siłowni, oraz salce z matami.  

Środa

Godz 945-1115, 1130-1300 , 1315-1445, 1500-1630: Gr. 10, 11, 12, 13,   (limit 18 osób)mgr Krystyna Pieczulis:  (w-f ogólny-zajęcia na siłowni, oraz salce z matami.

Gr. 12 zajęcia ogólnorozwojowe z uwzględnieniem przyczyn niezdolności do ćwiczeń.

Czwartek

Godz.. 800-930, 945-1115, 1130-1300 ,  : Gr. 14, 15, 16, 17  (limit 18 osób) mgr Grzegorz Konecko: (w-f ogólny-zajęcia na siłowni, oraz salce z matami. 

Gr. 15 zajęcia ogólnorozwojowe z uwzględnieniem przyczyn niezdolności do ćwiczeń.

 

PLAN ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SALI NA UL.ŻOŁNIERSKIEJ 14 

SEMESTR ZIMOWY 2021/2022 

grupy damskie! 

 

800-930

945-1115

1130-1300

1315-1445

1500-1630

1630-1800

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

mgr A.Dąbrowska

1

 

mgr A.Dąbrowska

2

 

mgr A.Dąbrowska

                      3

 

 

 

Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w sali gimnastycznej przy ul.Żołnierskiej 14

 semestr letni 2020/2021     

 grupy damskie! 

Poniedziałek

Godz. 1130-1300 , 1315-1445, 1500-1630 :Gr. 1, 2  (limit 25 osób)- mgr Agnieszka Dąbrowska: w-f ogólny- zajęcia muzyczno-ruchowe ( aerobic, tańce integracyjne, towarzyskie, narodowe), gry i zabawy rekreacyjne, siłownia

PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SALI FITNES NA UL.TUWIMA 9 /budynek pływalni/

Semestr zimowy 2021/2022 

 

800-930

945-1115

1130-1300

1315-1445

1500-1630

1630-1800

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

mgr.K. Szewczyk

1

 

 

mgr A.Łuniewska

2

 

 

 

 

WTOREK

 

mgr K.Szewczyk

3

 

mgr A.Łuniewska

4

 

mgr A. Łuniewska

5

 

mgr A. Dąbrowska

                   6

 

mgr A. Dąbrowska

                 7

 

 

ŚRODA

 

 

 

mgr E. Orłowska

8

 

mgr E. Orłowska

9

 

 

 

CZWARTEK

 

 

 

mgr E. Orłowska

10

 

mgr E. Orłowska

11

 

 

Wykaz zajęć z wychowania fizycznego sala fitness na pływalni UWM na ul. Tuwima 9

semestr letni 2020/2021

Poniedziałek

Godz. 1130-1300 ,   :Gr. 1,   (limit 25 osób)- mgr Katarzyna Szewczyk: zajęcia przy muzyce

Godz. 1315-1445:Gr. 2 (limit 25 osób)- mgr Anna Łuniewska: zajęcia przy muzyce

Wtorek

Godz. 800-930:Gr. 3 (limit 25 osób)- mgr Katarzyna Szewczyk:  zajęcia przy muzyce

Godz. 945-1115  :    :  1130-1300    Gr. 4 , 5 (limit 25 osób) mgr Anna Łuniewska : zajęcia przy muzyce

Godz., 1315-1445, 1500-1630:Gr. 5, 6, 7 (limit 25 osób)- mgr Agnieszka Dąbrowska: zajęcia przy muzyce

Środa

Godz. 1130-1300 , 1315-1445,  :Gr. 8, 9 (limit 25 osób)- mgr Ewa Orłowska: zajęcia przy muzyce

Czwartek

Godz. 1130-1300 , 1315-1445,  :Gr. 10, 11 (limit 25 osób)- mgr Ewa Orłowska: zajęcia przy muzyce 

PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SIŁOWNI NA UL.TUWIMA 9 /budynek pływalni/

Semestr zimowy 2021/2022

 

800-930

945-1115

1130-1300

1315-1445

1500-1630

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

mgr G.Jarzębowski

1

 

 

mgr G.Jarzębowski

2

 

 

mgr G.Jarzębowski

3

 

 

mgr G.Jarzębowski

4

mgr E.Orłowska

6

 

mgr G.Jarzębowski

5

mgr E.Orłowska

7

 

WTOREK

 

 

 

mgr G.Dubielski

8

 

 

mgr G.Dubielski

9

 

Dr M. Jurgielewicz-Urniaż

10

mgr A. Dąbrowska

12

 

 

Dr M. Jurgielewicz-Urniaż

11

mgr K.Szewczyk

13

 

 

mgr K.Szewczyk

14

 

 

ŚRODA

 

 

mgr G.Dubielski

15

 

 

mgr A. Łuniewska

16

 

Dr M. Jurgielewicz-Urniaż

17

mgr G.Dubielski

19

 

Dr M. Jurgielewicz-Urniaż

18

mgr G.Dubielski

20

 

 

CZWARTEK

 

 

mgr G.Dubielski

21

mgr A. Długosz

25

 

mgr G.Jarzębowski

22

mgr A. Długosz

26

 

mgr G.Dubielski

23

mgr A. Długosz

27

 

Mgr G. Jarzębowski

24

 

 

 

 

 

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w siłowni na pływalni UWM na ul. Tuwima 9 

Semestr letni 2020/2021

Poniedziałek

Godz. 800-930 , 945-1115 , 1130-1300 ,1315-1445, 1500-1630: Gr. 1, 2, 3, 4, 5 (limit 25 osoby)- mgr Grzegorz Jarzębowski:doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz.1315-1445 1500-1630: Gr. 6, 7 (limit 25 osoby)-mgr Ewa Orłowska  : doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych. 

Wtorek

Godz. 800-930 , 945-1115: Gr. 8, 9 (limit 25 osoby)- mgr Grzegorz Dubielski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 1130-1300 1315-1445: Gr. 10, 11 (limit 25 osoby)- dr Marzena Jurgielewicz-Urniaż: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 1130-1300,: gr. 12 (limit 25 osoby)- mgr Anna Dąbrowska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 1315-1445 , 1500-1630: Gr. 13, 14 (limit 25 osoby)- mgr Katarzyna Szewczyk: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych 

Środa

Godz. 800-930 , 1130-1300 , 1315-1445 ,: Gr. 15, 19, 20 (limit 25 osoby)- mgr Grzegorz Dubielski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 945-1115,: Gr. 16 (limit 25 osoby)- mgr Anna Łuniewska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 1130-1300 , 1315-1445: Gr. 17, 18 (limit 25 osoby)- dr Marzena Jurgielewicz-Urniaż: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych. 

Czwartek

Godz. 800-930 , 1130-1300 : Gr. 21, 23, (limit 25 osoby)- mgr Grzegorz Dubielski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych

Godz. 945-1115 , 1315-1445: Gr. 22, 24 (limit 25 osoby)- mgr Grzegorz Jarzębowski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

Godz. 800-930 , 945-1115 , 1130-1300: Gr. 25, 26, 27 (limit 25 osoby)- mgr Andrzej Długosz: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.

 

PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA PŁYWALNI UL.TUWIMA 9 

Semestr zimowy 2021/2022

 

8.00-9.30

9.45-11.15

11.30-13.00

13.15-14.45

15.00-16.30

 

Poniedziałek

 

 

mgr A.Łuniewska

1

 

mgr A.Łuniewska

2

 

 

mgr A. Łuniewska

3

 

 

mgr K.Szewczyk

4

 

 

 

 

Wtorek

 

   

 mgr A.Łuniewska

5

 

mgr K.Szewczyk

6

 

mgr K. Szewczyk

7

 

   

 mgr A.Łuniewska

8

 

 

 

 

Środa

 

   

mgr A.Łuniewska

9

 

 

mgr G.Dubielski

10

 

mgr K.Szewczyk

11

 

     

mgr K.Szewczyk

12

 

 

 

Czwartek

 

 

mgr G.Jarzębowski

13

 

mgr G.Dubielski

14

 

 

mgr G.Jarzębowski

15

 

mgr G.Dubielski

16

 

 

 

 

Wykaz zajęć z wychowania fizycznego na pływalni UWM na ul. Tuwima 9

semestr letni 2019/2020

Poniedziałek

Godz. 800-930, 945-1115 1130-1300: Gr. 1, 2, 3 (limit 15 osób) mgr Anna Łuniewska : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Godz. 1315-1445 :Gr. 4 (limit 15 osób)- mgr Katarzyna Szewczyk: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Wtorek

Godz. 800-930, 1315-1445: Gr. 5, 8  (limit 15 osób) mgr Ąnna Łuniewska : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Godz.945-1115,1130-1300  : Gr. 6, 7 (limit 15 osób) mgr Katarzyna Szewczyk: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Środa

Godz.800-930 : Gr. 9 (limit 15 osób) mgr Anna Łuniewska : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Godz. 945-1115,: Gr. 10 (limit 15 osób) mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Godz.1130-1300  ,, 1315-1445: Gr. 11, 12 (limit 15 osób) mgr Katarzyna Szewczyk : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .

Czwartek

Godz. 800-930, 1130-1300  : Gr. 13, 15 (limit 15 osób) mgr Grzegorz Jarzębowski: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.

Godz. 945-1115, 1315-1445: Gr. 14, 16 (limit 15 osób) mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .