Sekcje sportowe

Poniżej wykaz sekcji sportowych Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie.

Treningi w sekcjach zaliczają wychowanie fizyczne. Ćwiczyć w sekcjach mogą studenci wszystkich roczników.

O przyjęciu do sekcji decydują trenerzy oraz instruktorzy. Nadrzednym celem sekcji jest przygotowanie reprezentacji Uczelni do startu w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Zajecia w sekcjach są bezpłatne, zaliczają również wychowanie fizyczne.

W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z trenerami.

Wykaz sekcji sportowych

L.p.

Sekcja sportowa

Prowadzący

Miejsce i godz.

1.

Ergometr wioślarski

Mgr Emil Karpiński

Siłownia Pływalni Uniwersyteckiej

Wtorek i czwartek 17.00-18.30

2.

Futsal kobiet

Mgr G. Dubielski

Hala Kortowo

Poniedziałek 19.00-20.30

Środa 17.30-19.00

3.

Futsal mężczyzn

Trener Bogdan Michalewski

Hala Kortowo

Poniedziałek 20.30-22.00

 

4.

Judo

Mgr Ryszard Szydłowski

Hala Kortówka

Poniedziałek 18-19.30

Środa 18-19.30

5.

Koszykówka kobiet

Dr M. Jurgielewicz-Urniaż

Hala Kortowo

Wtorek 19.30-21.00

Czwartek 20.30-22.00

6.

Koszykówka mężczyzn

Mgr T. Małek

Hala Kortowo

Środa 20.30-22.00

Piątek 19.00-20.30

Sobota 10-11.30

Hala Żołnierska

Wtorek 20.00-22.00

7.

Lekkoatletyka

Mgr K. Pieczulis-Smoczyńska

Hala Kortówka Poniedziałek 16.30-18.00

Środa 16.30-18.00

8.

Trójbój siłowy

Mgr K. Pieczulis-Smoczyńska

Hala Kortówka Poniedziałek 16.30-18.00

Środa 16.30-18.00

9.

P. siatkowa kobiet

Mgr Monika Kobylińska

Hala Kortowo

Wtorek 18.30-20.00

Czwartek 19.30-21.00

10.

P. ręczna

Mgr G. Dubielski

Hala Kortowo

Poniedziałek 17.30-19.00

Środa 19.00-20.30

11

Snowboard

Narty

Mgr G. Konecko

Hala Kortówka

Wtorek 19-20.30

Czwartek 19- 20.30

12.

Taniec nowoczesny

Mgr A. Dąbrowska

Hala Żołnierska

Poniedziałek 20.15-21.45

Środa 20.15-21.45

12.

Szachy

Mgr J. Daniluk

Pawilon stadion UWM

Wtorek 16.30-18.00

18.00-19.30

13.

Tenis

Mgr Marek Siudak

Semestr letni

14.

Tenis stołowy

Mgr M. Roguski

Hala Żołnierska

Poniedziałek 18.00-19.30

Środa 18.00-19.300

15.

Unihokej

Mgr J. Daniluk

Hala Kortowo

Wtorek 20.30-22.00

16.

Pływanie

Mgr Paweł Szostawicki

Pływalnia Uniwersytecka

Poniedziałek, środa, piątek 20.00- 21.00