XVII Sympozjum i Walne Zebranie Krajowej Rady Koordynatorów Projektów Badawczych (KRAB) UE

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE organizuje XVII Sympozjum w dniach 13-14 czerwca na Uniwersytecie Gdańskim.

Celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z projektami badawczymi prowadzonymi w ramach Horyzontu 2020 i innych Programów UE ze szczególnym uwzględnieniem projektów z obszaru gospodarki morskiej oraz działalnością Międzynarodowych Agend Badawczych.

W wydarzeniu ma wziąć udział około 100 uczestników takich jak: przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,  eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych EU oraz koordynatorzy projektów finansowanych z programu Horyzont 2020.

Rejestracja i zgłaszanie propozycji ustnych bądź posterowych odbywa się przez stronę internetową do dnia 15 maja. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

13 czerwca 2019  o godz. 17.00 odbędzie się również otwarte Walne Zgromadzenie KRAB, którego proponowany program obejmuje: dyskusję nad działalnością Stowarzyszenia KRAB oraz wybory uzupełniające do Zarządu KRAB.