Warsztaty „SME Instrument oczami przedsiębiorcy”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty:

„SME Instrument oczami przedsiębiorcy”

Warsztaty odbędą się: 14 października br. (piątek)
w godz.
09.00 – 13:00
w Hotel HP Park, (Al.
Warszawska 119).

Warsztaty poprowadzi dr inż. kpt. ż.w. Piotr Wołejsza - prezes zarządu Sup4Nav sp. z o.o. oraz Navdec sp. z o.o., który opowie o swoich doświadczeniach i udzieli praktycznych porad przy staraniu się o dofinansowanie w ramach SME Instrument. Warsztaty skierowane są do przedsiębiorców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do SME Instrumentu w ramach programu Horyzont 2020.

Piotr Wołejsza, marynarz, nauczyciel i przedsiębiorca skuteczny w pozyskiwaniu finansowania, zaprezentuje drogę jaką przeszła spółka Sup4Nav aplikując do grantów największego instrumentu wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Horyzontu 2020.

Instrument MŚP, finansowany z programu Horyzont 2020, skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.

„SME Instrument oczami przedsiębiorcy” to warsztaty, który odpowie m.in. na następujące pytania:

• Na którym etapie rozwoju produktu/usługi firmy aplikować w tym programie i do której fazy?
  • Od czego zacząć pisanie wniosku, jakie informacje i w jakiej formie umieścić we wniosku?
  • Co przekonuje ekspertów, gdzie mamy największe szanse, czego unikać?
  • W czym pomoże faza I, czy trudno ją rozliczyć, kiedy i za ile faza II?

Będzie również czas na zadanie innych pytań.

Program szkolenia:

09.00 - 09.45 SME Instrument – co to jest i co mi to dało?

09.45 – 10.45 Przygotujmy wniosek – warsztat, część 1

10.45 – 11.00 Przerwa kawowa

11.00 - 12.00 Przygotujmy wniosek – warsztat, część 2

12.00 – 12.30 Realizacja i rozliczenie grantu

12.30 – 12.50 Pytania i zakończenie szkolenia

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit miejsc:
Rodzaj rejestracji:
jednostopniowa

Przyjmowanie zgłoszeń na to szkolenie zostało zakończone.