8. edycja Kursu Trenerów Nauki

Drogi Naukowcu,

Jesteś doktorantem i szukasz najlepszej drogi zawodowej, z konkretnymi perspektywami rozwoju? Jesteś już po obronie rozprawy i potrzebujesz wzmocnić swoją pozycję na uczelni lub w firmie?
Rozwiń skrzydła w gronie innych naukowców, pod opieką doświadczonych trenerów. Uzyskaj prestiżową certyfikację trenera nauki i sprawdź się w projektach rozwojowych w kraju i za granicą.
Zapisy na 8. edycję Kursu Trenerów Nauki już trwają.

Nie czekaj ze zgłoszeniem - do dyspozycji jest tylko 10 miejsc.

Pełną informację o Kursie znajdziesz nahttp://www.trenernauki.pl/index.php/oferta/15-oferta/kurs-trenerow-nauki/v-ed/23-kurs-trenerow-nauki-vii-edycja

Kurs Trenerów Nauki to pierwsze w Polsce szkolenie trenerskie kierowane do naukowców. W wiosennej edycji, wydarzenie potrwa 5 dni, a absolwenci otrzymają dwa odrębne certyfikaty: ukończenia KTN oraz ukończenia Narzędziowni Trenera Nauki. Nowy moduł (wspomniana Narzędziownia) obejmie niedostępne dotąd w Polsce narzędzia trenerskie, których zasady uzgodnione są z ich amerykańskimi i brytyjskimi autorami. Będzie to premiera w skali naszego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.