Spotkanie informacyjne ,,Oferta Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej i portalu EURAXESS''

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na spotkanie informacyjne:

pt.  „Oferta Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej i portalu EURAXESS”

które odbędzie się: 11 maja br. (piątek) w godz. 12:00– 15:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej
ul. M. Oczapowskiego 12B, sala nr 306.

Spotkanie organizują Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (RPK PB UE) wraz z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej (NAWA).

Organizowane wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu ofert i programów wspierających rozwój kariery naukowej, dedykowanych zarówno instytucjom np. Program PROM, STER, Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, jak i naukowcom np. Polskie Powroty, Program im. Bekkera. Przedstawione zostaną również bogate możliwości portalu EURAXESS np. wyszukiwanie staży, stypendiów, zamieszczanie naukowego CV itp.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce Szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona do 60 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespół RPK PB UE