Wykład otwarty 29.01.2024 r.

Studenci Koła Naukowego Bezpieczeństwa Wewnętrznego Marabut oraz Koła Naukowego Administratywistów Filii UWM w Ełku mają zaszczyt zaprosić społeczność akademicką na wykład otwarty na temat: NATO DEEP Georgia. E-learning Capacity Building Context.
Prelegentem będzie płk prof. dr David Razmadze z Akademii Obrony Narodowej Gruzji z Gori (NDA).
Wykład otwarty jest powiązany z pobytem w Filii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Ełku czteroosobowej delegacji z Akademii Obrony Narodowej Gruzji z Gori.
Pozostali członkowie grupy to: dyrektor Centrum Kształcenia Zdalnego NDA - ppłk Giorgi Skhirtladzedowódca komponentu kształcenia oficerów młodszych NDA - ppłk Lasha Klimiashvili oraz dowódca batalionu szkoleniowego NDA - mjr Manuchar Dvalishvili.
Termin wkładu - 29 stycznia 2024 roku, godz. 16.00; miejsce - aula w budynku nr 21.
Wykład będzie prowadzony w języku angielskim, bez tłumaczenia.
Wprowadzenie - dr hab. Piotr Gawliczek, prof. UWM, NATO DEEP eAcademy Director.

Wykład jest organizowany w ramach współpracy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa oraz NATO DEEP eAcademy.