Szanowni Studenci

Do 2 stycznia 2023 r. istnieje możliwość nadesłania tematu wystąpienia (wraz z abstraktem) na ogólnopolską konferencję naukową pt. Przyszłość ochrony danych osobowych w świetle rozwoju technologii, która odbędzie się w siedzibie Filii UWM w Ełku w dniu 31 stycznia 2023 r. w godz. 10:00-16:00 w ramach XVII Dnia Ochrony Danych Osobowych.  Udział w konferencji ma charakter nieodpłatny.

Organizatorem tego wydarzenia jest Urząd Ochrony Danych Osobowych we współpracy z Prezydentem Miasta Ełku oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie – Filia w Ełku.

Tematyka referatów powinna dotyczyć gwarancji ochrony danych osobowych w różnych obszarach funkcjonowania człowieka w związku z rozwojem technologii.

Zgłoszenie uczestnictwa wyłącznie za pośrednictwem uczelnianych adresów mailowych z domeną reprezentowanej uczelni prosimy nadsyłać na adres: justyna.krzywkowska@uwm.edu.pl