Sukces naszego Studenta w III Wojewódzkim Konkursie Literackim

Student I roku Administracji I stopnia MIKOŁAJ MIRECKI, reprezentujący Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyznaniowego Fides, zajął II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Literackim zorganizowanym pod hasłem "Najważniejsze dla historii Polski i rodzin wydarzenia w 1943 roku". Konkurs  adresowany był do osób pełnoletnich z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy interesują się prawdą historyczną. Celem konkursu było przypomnienie i uczczenie bohaterów ważnych wydarzeń mających miejsce w 1943 r. (m.in. odkrycie masowych grobów polskich oficerów zamordowanych przez NKWD w Katyniu, Rzeź Wołyńska, likwidacja Getta Żydowskiego w Warszawie czy Katastrofa Gibraltarska, w której śmierć poniósł gen. Władysław Sikorski).