Spotkanie konsultacyjne NATO DEEP w Tbilisi

21-22 marca 2019 r. w stolicy Gruzji zorganizowane zostało spotkanie konsultacyjne. Tematem było określenie zasad i możliwości wykorzystania portalu NATO DEEP ADL. W przedsiewzięciu uczestniczyli liderzy ds. politycznych oraz akademickich trzynastu programów wspierania rozwoju systemów edukacji wojskowej. Obecny był również koordynator portalu NATO DEEP ADL dr hab. Piotr Gawliczek, prof. UWM.

Z dokonanych uzgodnień wynika, że portal będzie podstawowym narzędziem rozwijania kompetencji cyfrowych wykładowców uczelni krajów partnerskich NATO. Będzie również wykorzystywany do specjalistycznych szkoleń z zakresu wdrażania innowacyjnych rozwiązań kształcenia zdalnego. Najbliższe przedsiewzięcie to warsztaty projektowania szkoleń e-learningowych w Adobe Captivate dla przedstawicieli z Macedonii Północnej w terminie 29 marca - 1 kwietnia br.