Oddaj swój głos w konkursie na LOGO RÓWNOŚCIOWE

Oddaj swój głos w konkursie na LOGO RÓWNOŚCIOWE Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Logo powinno odzwierciedlać idee równości, szacunku i empatii. Projekty zostały przygotowane przez społeczność akademicką naszej Uczelni, a Komisja Konkursowa wybrała 7 najciekawszych prac.
Która Twoim zdaniem jest najlepsza?
Zagłosuj już teraz!
Zasady głosowania:
1. Głosować może tylko społeczność akademicka UWM w Olsztynie – osoby studiujące i osoby pracujące w Uczelni.
2. Można zagłosować tylko raz.
3. Można zagłosować tylko na jedną pracę.
4. System głosowania na Facebooku polega na tym, że użytkownicy i użytkowniczki oddają swój głos na najlepszą pracę, poprzez dodanie reakcji do wybranej pracy. W ten sposób osoba oddaje swój głos na daną pracę. Liczba reakcji na poszczególne projekty logo zadecyduje o zajęciu poszczególnych miejsc na podium (I, II, III miejsce).
Głosowanie potrwa do 16 maja 2023 roku do godziny 23:59.