Nasi studenci nagrodzeni w konkursie na wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk

Z radością informujemy, że Pan lic. Marcin Andruszkiewicz otrzymał nagrodę za pracę licencjacką pt. „Działania policji w zakresie bezpieczeństwa wodnego, na przykładzie Warmii i Mazur, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Ełk” napisaną pod kierunkiem dra Tadeusza Masiowskiego.

Ponadto Pani mgr Barbara Iżbicka otrzymała wyróżnienie za pracę magisterską pt. „Działalność administracji oświatowej wobec agresji uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w czasie pandemii” (promotor – dr mult. Jacek Mrozek).

Wręczenie nagród odbyło się 21 grudnia 2022 r. w Urzędzie Miasta w Ełku. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom naukowym.