UWAGA! Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc materialną w bieżącym roku akademickim

UWAGA ! ! !

Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc  materialną w bieżącym roku akademickim.

Informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Umawianie wizyt następuje za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Uwaga!!!

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy na spotkanie na dany dzień, kończą się dnia poprzedniego o godzinie 11:00 . Godzina wizyty zostanie przypisana do numeru w kolejce i podana w informacji spotkania. Proszę zatem zwracać uwagę, którzy w kolejce jesteście Państwo zapisani. Nie będzie możliwości przekładania godziny spotkania. Osoba, która nie zgłosi się o wyznaczonej porze, traci swoją kolejkę. Prosimy mieć to na uwadze.

Pierwsze terminy można umawiać na wtorek, 5 października 2021 r. (proszę sprawdzać w USOSweb). W przypadku jakikolwiek problemów proszę kontaktować się telefonicznie (89) 523-37-10 lub mailowo: aleksandra.trzcinska@uwm.edu.pl.

Wnioski można składać do 11 października 2021 r.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, z przyczyn organizacyjnych, pozostaną nieobsłużone!!!

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.