UWAGA STUDENCI! ubiegający się o pomoc materialną

UWAGA ! ! !

Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc  materialną w bieżącym roku akademickim.

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Dziekanatu Wydziału Nauki o Żywności, informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Uwaga!!!

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy na spotkanie na dany dzień, kończą się dnia poprzedniego o godzinie 11:00 . Niestety obecne ograniczenia systemu nie pozwalają nam na wybranie godziny spotkania. Godzina wizyty zostanie Państwu przekazana w informacji zwrotnej potwierdzającej spotkanie. Nie będzie możliwości przekładania godziny spotkania. Osoba, która nie zgłosi się o wyznaczonej porze, traci swoją kolejkę. Prosimy mieć to na uwadze.

Pierwsze terminy prawdopodobnie będzie można umawiać na wtorek,
6 października 2020 r. (proszę sprawdzać w USOSweb). Możliwość zapisów na kolejny tydzień  będzie udostępniana w piątki.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, z przyczyn organizacyjnych, pozostaną nieobsłużone !!!

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.