Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie informuje, że w wyniku głosowania członkiem Senatu oraz kandydatami na członka Senatu na kadencję 2024-2028 zostały następujące osoby:

• Członek Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: prof. dr hab. inż. Małgorzata Darewicz.
  • Kandydat na członka Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: dr hab. inż. Jarosław Kowalik, prof. UWM.
  • Kandydat na członka Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na innych stanowiskach niż profesor lub profesor UWM na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie: dr inż. Adam Więk.

pdf ogłoszenia ->> TU