ZROZUMIEĆ PO CO SIĘ UCZĘ - relacja z zajęć terenowych w Fabryce Cukierniczej Kopernik S. A. w Toruniu

W zeszłym roku rozpoczęliśmy cykl "ZROZUMIEĆ PO CO SIĘ UCZĘ", czyli cykl zajęć terenowych przeznaczonych dla studentów I roku studiów wszystkich kierunków realizowanych na Wydziale Nauki o Żywności UWM w Olsztynie. Tym razem studenci mieli okazję zrozumieć jaka wartość mają codzienne zajęcia dydaktyczne w codziennym funkcjonowaniu zakładu produkcyjnego branży cukierniczej.  Dzięki niezwykle serdecznemu i inspirującemu  przyjęciu studentów przez Pana Prezesa Zarządu Fabryki Cukierniczej S. A. SZYMONA POlIŃSKIEGO PaniąWeronikę Gramse,  Milenę Strzała oraz  Ewę Węsierską nasi studenci wzbogacili się o wiedzę  dotyczacą technologi produkcji, stosowanych metod kontroli i nadzoru oraz  działań marketingowych i sprzedażowych. Niech zdobyte przez Studentów doświadczenia wynikające z zajeć terenowych będą zachętą  do dalszego rozwijania pasji i  zgłębiania wiedzy.