W gronie stypendystów Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego aż 7. przedstawicielek WNoŻ

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że w gronie stypendystów Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego znalazło się aż 7 wspaniałych młodych przedstawicielek Naszego Wydziału: Pani Aleksandra PURKIEWICZ – słuchaczka SZKOŁY DOKTORSKIEJ UWM w Olsztynie, oraz przedstawicielki kierunku TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA: Pani Joanna BROWAREK, Pani Agnieszka MICHALSKA, Pani Jolanta REMISZEWSKA, Pani Aleksandra RZYMSKA, Pani Klaudia WIATEREK oraz Pani Katarzyna ZŁOTKOWSKA. Serdecznie gratulujemy i życzymy  kolejnych sukcesów, które będą jeszcze bardziej motywować do dalszego rozwijania pasji, nie tylko naukowych.